Genel

Gıda takviyeleri, özellikleri,prospektüs bilgisi,kullanım şekli, ürün fotoğrafı, makaleler

0
$100,00

Türkiyede faaliyet gösteren firmaların 1- tam adı 2- doğru adres, 3- iştel 4-cep tel 5- mail 6- web sitesi 7- sektör 8- kısa bilgi... İstediğimiz bilgiler bunlar ancak bazıları tam olmayabilir. örneğin tüm firmaların cep tel, mail ya da web siteleri olmayabilir. sorun değil. ancak isim, sektör, adres tam ve doğru olmalı. özellikle il ve ilçeler ayrı hücrelerde veritabanına kolay işlenebilir olmalı. acil yardım bekliyoruz

1

Türkçe olarak eş anlamlı cümle tablosuna ihtiyacım var. JSON olarak olursa iyi olur. Cümle kalıpları bir birleri ile aynı olmalı. Oluşturulacak setin büyük olması gerekmektedir.

1
$50,00

Türkiye'de ki üniversitelerin başarı durumunu ve sıralamasını gösteren bir veriye ihtiyacım var

0
$5,00

Şiir veritabanı lazım bol miktarda

0
$5,00

hastanede hangi bölümler vardır, hangi hastalıklar için hangi bölümlere müracaat edilir.

0
$3,00

Şirketlerin hangi ülkeye ait olduklarının datası özellikler market ürünlerinin şirketleri

0
$10,00

Linkedin veritabanına ihtiyacım var, linkedin url, ad soyas, kategorisi, çalıştığı firma vb.. verilerin olduğu.

0
$10,00

Bir yapay zeka botu oluşturmak istiyorum bunun için başlangıç olması adına karşılıklı soru cevapveritabanı ihtiyacım var. Örnek: Merhaba, sizede merhaba. Nasılsın, iyiyim siz nasılsınız? vb...

1
$30,00

PhpMyadmin Otel Listesi hazır veri tabanı gerekmektedir

0
$20,00

http://gepir.org.tr/Default.aspx?page=gepirbarcode Bu linkteki gibi hatta bunun veri tabanı olsa daha iyi olur barkod ile ürün ve fabrika yer bilgileri

0
$20,00

Bir iş fikrini ne kadar daha geliştirebiliriz, iş fikri üretirken nelere dikkat edilmeli, hangi metodlar izlenmeli , daha iyi iş fikri nasıl üretilebilir, nasıl motivasyon sağlayabiliriz? gibi soruların cevabını alabileceğim bir veri görmek istiyorum.

0
$10,00
0
$100,00

Adalet ve Güvenlik Ağaç İşleri, Kağıt ve Kağıt Ürünleri Bilişim Teknolojileri Cam, Çimento ve Toprak Çevre Eğitim Elektrik ve Elektronik Enerji Finans Gıda İnşaat İş ve Yönetim Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Kültür, Sanat ve Tasarım Maden Medya, İletişim ve Yayıncılık Metal Otomotiv Sağlık ve Sosyal Hizmetler Spor ve Rekreasyon Tarım, Avcılık ve Balıkçılık Tekstil, Hazır Giyim, Deri Ticaret, Satış ve Pazarlama Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Turizm ve Konaklama Ulaştırma, Lojistik ve Haberleş.

0
$100,00

Tüm Türkiye'deki doktor bilgileri girilmelidir. Başlıca veriler; ünvan, isim soyisim, adres, telefon, email, branş mümkünse fotoğraf.

0
$25,00

Türkiye'nin Tüm illerine ait taksi durakları ve durakların iletişim bilgileri toplanmalıdır. İl adı, İlçe Adı, Durak Adı, İletişim bilgileri, Koordinat Bilgileri. İstanbul için bilgi alınabilecek bir url yi kaynak olarak gönderiyorum. http://iteo.org.tr/ Ancak bu verilerin sahadan doğrulanması gerekir.

1
$8,00

Yapılacak bir pazarlama çalışması için oluşturacağınız ekip ile İstanbul Beylikdüzü için tüm apartman görevlilerinin ve yöneticilerinin iletişim bilgilerinin toplanmasını istiyorum. Veriler Güncel Olmalıdır. Apartman adresi, Apartman koordinatı, Görevli adı, Görevli Telefonu, Yönetici Adı, Yönetici Telefonu. Veriyi tüm ekibiniz ile hızlı toplamak için Netdata Netforms uygulamasını da kullanabilirsiniz.

0
$500,00

Geliştirmekte olduğum Speech to Text uygulamasının akustik modellemesinde kullanılmak üzere konuşma kayıtlarına (16bit, 16kHz, mono wav formatında) ve bu kayıtların eksiksiz metinlerine ihtiyacım bulunmaktadır. en az 20 ayrı konuşmacı tarafından seslendirilmiş ve totalde en az 100 saat olmalıdır. Ses dosyalarının her biri bir cümle olacak şekilde iletilmelidir. Metinlerle ses dosyaları birbirini refere edebilecek şekilde isimlendirilmelidir.

0
$300,00

Meslek seçerken hangi mesleği seçmeliyiz nelere dikkat etmeliyiz bunları değerlendiriyoruz.

0
$10,00

her yayın evinden her kitaptan bir liste ve bu liste kitap türlerine göre tasnif edilmiş olsun

0
$10,00

ULAŞIM Yurdumuz, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine 2 Km. mesafede olup istenirse yaya gidilebilir. Belediye - Halk Otobüsleri yurda 100 m mesafeden gitmektedir. Şehir merkezine her 5dk ya bir otobüs mevcuttur. Yurdumuz Kahramanmaraş’ın hakim noktasında bulunmaktadır. İLETİŞİM Adres: Cumhuriyet Mah. Kazma Sk. N o:26/A Onikişubat Kahramanmaraş Tel: 0344 211 02 85

0