Turizm ve Seyahat

Her şehir için ayrı ayrı etkinlik takvimi istiyorum. Bu veriyi kendi uçak bileti satış sitemde kullanabilirim. Herhangi bir yolcu bilet satın aldıktan sonra belirttiği seyahat aralığında gittiği yerde bir festival, fuar yada başka bir etkinlik var ise bilet rezervasyonundan sonra bu bilgiyi de göstermek istiyorum. İçerik şu şekilde olmalı. Ülke Adı, Şehir Adı, Havalimanı Kodu, Etkinlik Başlangıç Tarihi, Etkinlik Bitiş Tarihi, Etkinlik Tipi (Fuar,Festival vs.), Etkinlik Resmi Web Sitesi, Etkinl

0
$25,00

This project is expected to create a good traveler. Country Name, Operator Name, Fare List, Operator Code, How to get GSM card, Etc.

0
$6,00

Boğaz Turlarında kullanılmak üzere güncel veri istenmektedir. İstanbul Boğaz gezilerinde Gece ve Gündüz için belirgin olarak gözüken ve Turistlerin merak ettiği her nokta için İsim, Fotoğraf, Var ise Koordinat, Sahibi, Tarihçesi, Ne amaçla kullanıldığı vs. Örnek : Bir yalının fotoğrafı çekilecek, Google maps üzerinden koordinatı belirtilecek, o yalının tarihi, şu an kimin oturduğu, daha önce kimlerin oturduğu gibi bilgiler Hiyerarşik olarak Netdata üzerine aktarılacak. Excel Veri Formatında..

0
$7,00

Tatil Web sitem için bu verilere ihtiyacım var. Amacım kullanıcıların seyahat ettikleri bölgedeki Plajlar ile ilgili detaylı bilgiyede ulaşmalarını sağlamak. Bir örnek vermek gerekir ise, Miami/Florida ya seyahat edecek bir kişi O bölgeleki Plajlar ile ilgili şunları bilmek isteyebilir. Plaj Adı, Koordinat, Bağlı bulunduğu Merkez, Eyalet, Ülke, Plaj Özellikleri, Ücretli mi?, Neler yapılır? Beyaz kum mu?, Fotoğrafları vs. Aynı Projenin farklı diller için versiyonu da olabilir.

0
$20,00

Türkiye' nin en az 10 ili için sonra da Dünya' daki 100 nokta için ucuz gezi rehberi istenmektedir. Proje içinde sıralı olarak Nereden, Nereye, Nasıl Gidilir, Ne Yenir,Nerede kalınır, Gezilecek yerde neler olmalıdır gibi alanlar sıralı olarak yer almalıdır. Bir örnek vermek gerekir ise İstanbul Aksaray' dan Emirgan' a Şu otobüs ile şu saatte gidilir orada şu yapılır şuralar gezilir. Emirgandan Eyüp' e şu saatte şu vasıta ile şu fiyata gidilir oradan geri Aksaray a şöyle

0
$3,00

Şehirlerarası yollardaki mola yerlerinin, Tesisin Adı, En az 3 adet Fotoğrafı, İletişim bilgileri, Gps Koordinatı, İçinde bulunan özellikler (Market, Yakıt istasyonu, Mescit vs.) olacak şekilde verisini istiyorum. Özellikle Sürekli yollarda olan kişilerin bu veriyi hazırlayabilirler. Bu verinin Netdata üzerinden sürekli güncel tutulması durumunda yolculara hizmet veren web siteleri tarafından da alınabileceğini düşünüyorum.

0
$10,00