İş Uygulamaları

İl Bazında Ayakkabı Tamircileri Listesi İstenmektedir. Bu veriler isteyen Portallar tarafından kullanılacak ve Ayakkabı tamir ettirmek isteyen bir kişi kolaylıkla kendine en yakın ayakkabı tamircisine ulaşabilecektir. Bu projeyi tatil dönemlerinde kendi illerine giden arkadaşlarınız ile beraber yapabilirsiniz. Gelirini de paylaşabilirsiniz. Verilerin en az altı ayda bir güncellenmesi beklenmektedir. İl Adı, Ayakkabı tamircisi adı, Adresi, Koordinatları, Fotoğrafı, İletişim bilgileri vs.

0
$3,00

Twitter Verified Account List, Separately for each country

0
$3,00

Türkiye' de ki Tüm Banka Şubeleri ve ATM cihazlarına ait yapısal veri arıyorum. Banka Adı, Adres, Koordinat, Özellikler ve ATM adı, Adres ve Koordinat, Özellikler içeren iki ayrı bölümden oluşmalı ve sürekli güncel tutulmalıdır. Veriyi Banka web sitelerinden veya Eğer bu sektörde çalışıyorsanız bankaların anlaşmalı olduğu Teknik Bakım Şirketlerinden benden kolay elde edebileceğinizi düşünüyorum.

0
$30,00

Türkiye' deki Tüm Hurdacıların iletişim bilgilerine ihtiyaç vardır. Bozuk araba, makina vs yi tamir ettirmek için ikinci el yada hurda malzeme arayan kişiler için bu liste oluşturulacaktır. İl adı, Hurdacı adı, Hurdacı uzmanlık alanı (Araba parçaları, Makina, elektronik,..)iletişim bilgileri, Koordinat

0
$10,00