En Yüksek Ücretliler

Yapılacak bir pazarlama çalışması için oluşturacağınız ekip ile İstanbul Beylikdüzü için tüm apartman görevlilerinin ve yöneticilerinin iletişim bilgilerinin toplanmasını istiyorum. Veriler Güncel Olmalıdır. Apartman adresi, Apartman koordinatı, Görevli adı, Görevli Telefonu, Yönetici Adı, Yönetici Telefonu. Veriyi tüm ekibiniz ile hızlı toplamak için Netdata Netforms uygulamasını da kullanabilirsiniz.

0
$500,00

Geliştirmekte olduğum Speech to Text uygulamasının akustik modellemesinde kullanılmak üzere konuşma kayıtlarına (16bit, 16kHz, mono wav formatında) ve bu kayıtların eksiksiz metinlerine ihtiyacım bulunmaktadır. en az 20 ayrı konuşmacı tarafından seslendirilmiş ve totalde en az 100 saat olmalıdır. Ses dosyalarının her biri bir cümle olacak şekilde iletilmelidir. Metinlerle ses dosyaları birbirini refere edebilecek şekilde isimlendirilmelidir.

0
$300,00
0
$100,00

Adalet ve Güvenlik Ağaç İşleri, Kağıt ve Kağıt Ürünleri Bilişim Teknolojileri Cam, Çimento ve Toprak Çevre Eğitim Elektrik ve Elektronik Enerji Finans Gıda İnşaat İş ve Yönetim Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Kültür, Sanat ve Tasarım Maden Medya, İletişim ve Yayıncılık Metal Otomotiv Sağlık ve Sosyal Hizmetler Spor ve Rekreasyon Tarım, Avcılık ve Balıkçılık Tekstil, Hazır Giyim, Deri Ticaret, Satış ve Pazarlama Toplumsal ve Kişisel Hizmetler Turizm ve Konaklama Ulaştırma, Lojistik ve Haberleş.

0
$100,00

Gıda takviyeleri, özellikleri,prospektüs bilgisi,kullanım şekli, ürün fotoğrafı, makaleler

0
$100,00

Türkçe olarak eş anlamlı cümle tablosuna ihtiyacım var. JSON olarak olursa iyi olur. Cümle kalıpları bir birleri ile aynı olmalı. Oluşturulacak setin büyük olması gerekmektedir.

1
$50,00

Türkiye' de ki Tüm Banka Şubeleri ve ATM cihazlarına ait yapısal veri arıyorum. Banka Adı, Adres, Koordinat, Özellikler ve ATM adı, Adres ve Koordinat, Özellikler içeren iki ayrı bölümden oluşmalı ve sürekli güncel tutulmalıdır. Veriyi Banka web sitelerinden veya Eğer bu sektörde çalışıyorsanız bankaların anlaşmalı olduğu Teknik Bakım Şirketlerinden benden kolay elde edebileceğinizi düşünüyorum.

0
$30,00

Bir yapay zeka botu oluşturmak istiyorum bunun için başlangıç olması adına karşılıklı soru cevapveritabanı ihtiyacım var. Örnek: Merhaba, sizede merhaba. Nasılsın, iyiyim siz nasılsınız? vb...

1
$30,00

Her şehir için ayrı ayrı etkinlik takvimi istiyorum. Bu veriyi kendi uçak bileti satış sitemde kullanabilirim. Herhangi bir yolcu bilet satın aldıktan sonra belirttiği seyahat aralığında gittiği yerde bir festival, fuar yada başka bir etkinlik var ise bilet rezervasyonundan sonra bu bilgiyi de göstermek istiyorum. İçerik şu şekilde olmalı. Ülke Adı, Şehir Adı, Havalimanı Kodu, Etkinlik Başlangıç Tarihi, Etkinlik Bitiş Tarihi, Etkinlik Tipi (Fuar,Festival vs.), Etkinlik Resmi Web Sitesi, Etkinl

0
$25,00

Türkiye' deki Tüm Camilerin Adı, Adresi, Koordinatları bilgisine ihtiyacım var. Ne kadar güncel olduğunu bilmiyorum ancak Diyanet işleri başkanlığının web sitesinden bu verilere ulaşılabilir. Ancak orada çalışan ve bu konular ile ilgili bir personelin bu veriyi hazırlamış olması tercih sebebi olacaktır.

0
$25,00

Tüm Türkiye'deki doktor bilgileri girilmelidir. Başlıca veriler; ünvan, isim soyisim, adres, telefon, email, branş mümkünse fotoğraf.

0
$25,00

Tatil Web sitem için bu verilere ihtiyacım var. Amacım kullanıcıların seyahat ettikleri bölgedeki Plajlar ile ilgili detaylı bilgiyede ulaşmalarını sağlamak. Bir örnek vermek gerekir ise, Miami/Florida ya seyahat edecek bir kişi O bölgeleki Plajlar ile ilgili şunları bilmek isteyebilir. Plaj Adı, Koordinat, Bağlı bulunduğu Merkez, Eyalet, Ülke, Plaj Özellikleri, Ücretli mi?, Neler yapılır? Beyaz kum mu?, Fotoğrafları vs. Aynı Projenin farklı diller için versiyonu da olabilir.

0
$20,00

All news agencies and major news sites in the world. Site Name, RSS Link, Country

0
$20,00

http://gepir.org.tr/Default.aspx?page=gepirbarcode Bu linkteki gibi hatta bunun veri tabanı olsa daha iyi olur barkod ile ürün ve fabrika yer bilgileri

0
$20,00

PhpMyadmin Otel Listesi hazır veri tabanı gerekmektedir

0
$20,00

Türkiye' de bulunan tüm kreşlerin il bazında Ad, İletişim bilgileri, koordinat, iç ve dış mekan fotoğrafları, özellikleri listesi içeren bir veri projesine ihtiyacım var.

1
$15,00

Şehirlerarası yollardaki mola yerlerinin, Tesisin Adı, En az 3 adet Fotoğrafı, İletişim bilgileri, Gps Koordinatı, İçinde bulunan özellikler (Market, Yakıt istasyonu, Mescit vs.) olacak şekilde verisini istiyorum. Özellikle Sürekli yollarda olan kişilerin bu veriyi hazırlayabilirler. Bu verinin Netdata üzerinden sürekli güncel tutulması durumunda yolculara hizmet veren web siteleri tarafından da alınabileceğini düşünüyorum.

0
$10,00

Bu proje ile piyasada ki tüm ilaçların prospektüslerinin taranıp netdata üzerinden kullanıma sunulması hedeflenmektedir. İlaç Adı, Tarama Tarihi, Taranan prospektüsün ait olduğu ilacın imal ve son kullanma tarıhi, Taranan Prospektüs, vs. Bu veri sürekli güncel tutulmalıdır.Yeni gelen yada prospektüsü yenilenen ilaçlar ayrıca ilave edilmelidir.

0
$10,00

Türkiye' deki Tüm Hurdacıların iletişim bilgilerine ihtiyaç vardır. Bozuk araba, makina vs yi tamir ettirmek için ikinci el yada hurda malzeme arayan kişiler için bu liste oluşturulacaktır. İl adı, Hurdacı adı, Hurdacı uzmanlık alanı (Araba parçaları, Makina, elektronik,..)iletişim bilgileri, Koordinat

0
$10,00

Meslek seçerken hangi mesleği seçmeliyiz nelere dikkat etmeliyiz bunları değerlendiriyoruz.

0
$10,00

her yayın evinden her kitaptan bir liste ve bu liste kitap türlerine göre tasnif edilmiş olsun

0
$10,00

Bir iş fikrini ne kadar daha geliştirebiliriz, iş fikri üretirken nelere dikkat edilmeli, hangi metodlar izlenmeli , daha iyi iş fikri nasıl üretilebilir, nasıl motivasyon sağlayabiliriz? gibi soruların cevabını alabileceğim bir veri görmek istiyorum.

0
$10,00

Vizyondaki filmler ve vizyona girecek filmlerin konuları fragmanları gibi bilgilere ihtiyacım var. Ayrıca vizyondaki filmlerin hangi sinemada olduğunu, seansını ve sinema iletişim bilgilerini de aynı verinin içinde bulabilmem gerekiyor. Veriyi hazırlayan kişi bunu çok fazla kişiye satacaktır eminim o yüzden teklif fiyatlarınızı insaflı verirseniz sevinirim :)

2
$10,00

Linkedin veritabanına ihtiyacım var, linkedin url, ad soyas, kategorisi, çalıştığı firma vb.. verilerin olduğu.

0
$10,00

Şirketlerin hangi ülkeye ait olduklarının datası özellikler market ürünlerinin şirketleri

0
$10,00

Türkiye'nin Tüm illerine ait taksi durakları ve durakların iletişim bilgileri toplanmalıdır. İl adı, İlçe Adı, Durak Adı, İletişim bilgileri, Koordinat Bilgileri. İstanbul için bilgi alınabilecek bir url yi kaynak olarak gönderiyorum. http://iteo.org.tr/ Ancak bu verilerin sahadan doğrulanması gerekir.

1
$8,00

Boğaz Turlarında kullanılmak üzere güncel veri istenmektedir. İstanbul Boğaz gezilerinde Gece ve Gündüz için belirgin olarak gözüken ve Turistlerin merak ettiği her nokta için İsim, Fotoğraf, Var ise Koordinat, Sahibi, Tarihçesi, Ne amaçla kullanıldığı vs. Örnek : Bir yalının fotoğrafı çekilecek, Google maps üzerinden koordinatı belirtilecek, o yalının tarihi, şu an kimin oturduğu, daha önce kimlerin oturduğu gibi bilgiler Hiyerarşik olarak Netdata üzerine aktarılacak. Excel Veri Formatında..

0
$7,00

This project is expected to create a good traveler. Country Name, Operator Name, Fare List, Operator Code, How to get GSM card, Etc.

0
$6,00

Bu konuda uzman kişiler tarafından Türkiye' deki Veteriner Kliniklerinin il bazında listesi çıkarılmalıdır. İçerik olarak Klinik Adı, İletişim bilgileri, Koordinatları, Adresi, Çalışma saatleri, Hangi hayvanlara bakıp bakamadığı, Web sitesi adresi, Kliniğin kapasite ve kabiliyetleri olmalı ve bu veri güncel tutulmalıdır.

0
$5,00

Türkiye'de ki üniversitelerin başarı durumunu ve sıralamasını gösteren bir veriye ihtiyacım var

0
$5,00

Şiir veritabanı lazım bol miktarda

0
$5,00

Türkiye' nin en az 10 ili için sonra da Dünya' daki 100 nokta için ucuz gezi rehberi istenmektedir. Proje içinde sıralı olarak Nereden, Nereye, Nasıl Gidilir, Ne Yenir,Nerede kalınır, Gezilecek yerde neler olmalıdır gibi alanlar sıralı olarak yer almalıdır. Bir örnek vermek gerekir ise İstanbul Aksaray' dan Emirgan' a Şu otobüs ile şu saatte gidilir orada şu yapılır şuralar gezilir. Emirgandan Eyüp' e şu saatte şu vasıta ile şu fiyata gidilir oradan geri Aksaray a şöyle

0
$3,00

İl Bazında Ayakkabı Tamircileri Listesi İstenmektedir. Bu veriler isteyen Portallar tarafından kullanılacak ve Ayakkabı tamir ettirmek isteyen bir kişi kolaylıkla kendine en yakın ayakkabı tamircisine ulaşabilecektir. Bu projeyi tatil dönemlerinde kendi illerine giden arkadaşlarınız ile beraber yapabilirsiniz. Gelirini de paylaşabilirsiniz. Verilerin en az altı ayda bir güncellenmesi beklenmektedir. İl Adı, Ayakkabı tamircisi adı, Adresi, Koordinatları, Fotoğrafı, İletişim bilgileri vs.

0
$3,00

Twitter Verified Account List, Separately for each country

0
$3,00

hastanede hangi bölümler vardır, hangi hastalıklar için hangi bölümlere müracaat edilir.

0
$3,00

TDK' nın en güncel Tarama Sözlüğü

0
$2,00

TDK'nın en güncel en yeni Güncel Türkçe Sözlüğü

0
$2,00