Rüya Tabirleri


Kira

ID : 3151
ruya : Kira
aciklama : Rüyasında ev kiralayan kişi, önemli bir senet imzalamak anlamındadır. Kira vermek ise para durumunuzun iyileşeceği demektir. Rüyasında ev kiralayan kişi, önemli bir senet imzalamak anlamındadır. Kira vermek ise para durumunuzun iyileşeceği demektir. Ev kiraladığınızı gördüyseniz, önemli bir senet imzalayacağınızın işaretidir. Kiranızı ödediğinizi gördüyseniz, maddi durumunuz düzelecek demektir.Rüyada ev kiralamak, önemli bir senet imzalayacağınız anlamına gelir. Kira ödemek, maddi durumunuzun düzeleceği anlamındadır.Rüyada ev kiralamak, önemli bir senet imzalayacağınız anlamına gelir. Kira ödemek, maddi durumunuzun düzeleceği anlamındadır.

Kira / kiracı

ID : 3152
ruya : Kira / kiracı
aciklama : Mülkünü kiraya vermek nikaha ve korkudan emin olmaya, Kiralık oto taşıma su ile değirmen döndürmeye çalışmaya, Kiracı görmek uzun konçlu ayakkabıya (bot yahut çizmeye), kişinin evleneceği kimseye yahut eşine delalet eder.

Kiramen katibin

ID : 3153
ruya : Kiramen katibin
aciklama : İnsanın amellerini kaydeden melekleri görmek güvenilir kimselere ve tanınmış bilginlere, Hafaza meklerini görmek iyi iş yapanlar için müjde, kendini dünyaya kaptıran ve ahireti unutmuş kimseler için ihtara delalet eder.

Kiraz

ID : 3154
ruya : Kiraz
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kireç

ID : 3155
ruya : Kireç
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kiremit

ID : 3156
ruya : Kiremit
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kirman

ID : 3157
ruya : Kirman
aciklama : Bakınız; İğ, İp.

Kirpi

ID : 3158
ruya : Kirpi
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kirpik

ID : 3159
ruya : Kirpik
aciklama : Bakınız; Kaş ve Kirpik.Kişi rüyasında kirpik görürse bir sır öğrenecek demektir.

Kist

ID : 3160
ruya : Kist
aciklama : Rüyada kist gören kişi maddi sıkıntı çekiyor demektir. Rüyada kist gören kişi maddi sıkıntı çekiyor demektir. Kişi rüyasında kist, ur görürse para alacak demektir.

Kitapevi

ID : 3161
ruya : Kitapevi
aciklama : İlim ve irfana, kıt kazanca; farklı görüş ve düşüncelere delalet eder.

Kitap

ID : 3162
ruya : Kitap
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kitapçı

ID : 3163
ruya : Kitapçı
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kitlemek

ID : 3164
ruya : Kitlemek
aciklama : Kişinin önemli bir sırrını saklayacağını haber verir.

Klinik

ID : 3165
ruya : Klinik
aciklama : Rüyada hasta olup bir klinige muayene olmak için gittigini görmek bu günlerde islerinin çok bozuk gittigine ev hayatinin da dayanilmaz bir hale geldigine isarettir. Bir klinikte yattigini ve tedavi edilmekte oldugunu görmek, araya giren bazi arkadaslarinin vasitasiyla aradaki kirginliklarin düzeltilmeye ve eski hayatini iadeye çalistiklarina delalet eder.

Klima

ID : 3166
ruya : Klima
aciklama : Bakınız; Radyatör.

Koca

ID : 3167
ruya : Koca
aciklama : Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet eder.

Kocgen kuşu

ID : 3168
ruya : Kocgen kuşu
aciklama : Rüyada köçgen kusu görmek, kaba saba kisi ile yorumlanir.

Koç

ID : 3169
ruya : Koç
aciklama : Okumak için tıklayınız

Koç dövüştürmek

ID : 3170
ruya : Koç dövüştürmek
aciklama : Bid'at ehli, yanlış yolda olan kimselerin toplantı yerlerini görmeye ya da savaş için hazırlanmaya delalet eder.Rüyada koç dögüstürmek, savas için hazirlanmaya isarettir. Bazen bu rüya bidat ve sapik kimselerin toplanti yerini görmeye isarettir.

Koğuculuk

ID : 3171
ruya : Koğuculuk
aciklama : Koğuculuk ettiğini görmek bir işin başında sevinç ve neşe duyduğu halde, bunun sonunda üzüntü duymaya, Koğuculuk yapan kimseyi görmek kin tutan kimseye delalet eder.Rüyada koguculuk eden bir kimseyi görmek, kin tutan bir kimseye isarettir. Rüyada koguculuk ettigini gören kimse, bir isin baslangicinda sevinçli, sonunda mahzun olur.

Koğuş

ID : 3172
ruya : Koğuş
aciklama : İçinde bulunduğunuz zor durumdan kısa bir süre sonra kurtulacaksınız demektir. Güzel günlerin geleceğinin habercisidir. İçinde bulunduğunuz zor durumdan kısa bir süre sonra kurtulacaksınız demektir. Güzel günlerin geleceğinin habercisidir. Rüyada kogus görmek, dünyalik, menfaat, rahatlik, yolculuk ve askere gitmeye isarettir.

Kok

ID : 3173
ruya : Kok
aciklama : Rüyada her hangi bir nebatin, bir çiçegin, bir agacin kökünü görmeniz, çok genis bir aileniz bulunduguna, çocuklarinizin sayisinin artacagina, kadin veya erkek tarafindan ailenize katilan kimselerin sayisinin oldukça kabarik bulunduguna delalet eder.

Kokarca

ID : 3174
ruya : Kokarca
aciklama : Alıngan, iyi niyetli, sokulgan, zengin bir insan demektir.

Koklamak

ID : 3175
ruya : Koklamak
aciklama : Güzel kokulu bir şeyi koklamak sevinç ve ferahlığa ya da nezle gibi basit bir hastalığa, Pis kokulu bir şey koklamak üzüntü ve kedere, çirkin söz işitmeye delalet eder.Koklanılan şey güzel ise huzuru işaret eder.Rüyada güzel kokulu bir seyi kokladigini gören kimse, basit bir hastalik geçirir. Kötü koku, onu koklayan kimse için, çirkin söz veya kederdir.

Kokmak

ID : 3176
ruya : Kokmak
aciklama : Kokan şey besin maddesi ise kişinin para ve kısmet kaybedeceğine işarettir.

Kokteyl

ID : 3177
ruya : Kokteyl
aciklama : Rüyada bir kokteyl görmek, ciddiyetsiz bir yaşam sürdüğünüzün ve kendinize biraz çeki düzen vermeniz gerektiğinin işaretidir.

Koku

ID : 3178
ruya : Koku
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kokulu şeyler(ıtriyat)

ID : 3179
ruya : Kokulu şeyler(ıtriyat)
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kol

ID : 3180
ruya : Kol
aciklama : Okumak için tıklayınız

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir