Rüya Tabirleri


Papağan

ID : 4351
ruya : Papağan
aciklama : Okumak için tıklayınız

Papatya

ID : 4352
ruya : Papatya
aciklama : Okumak için tıklayınız

Papaz

ID : 4353
ruya : Papaz
aciklama : Okumak için tıklayınız

Para

ID : 4354
ruya : Para
aciklama : Okumak için tıklayınız

Para basan

ID : 4355
ruya : Para basan
aciklama : Okumak için tıklayınız

Para basmak

ID : 4356
ruya : Para basmak
aciklama : Ehil olan kimsenin para bastığını görmesi üst düzey bir yöneticiliğe, diğerleri için memuriyete delalet eder. ( Fazla bilgi için Bakınız; Darphane.)

Para cüzdanı

ID : 4357
ruya : Para cüzdanı
aciklama : Okumak için tıklayınız

Para kemeri

ID : 4358
ruya : Para kemeri
aciklama : Okumak için tıklayınız

Paralamak

ID : 4359
ruya : Paralamak
aciklama : Kişinin bir konuda değişiklik yapması gerektiğini haber verir. Paralanan şeye göre de yorumlanır. Kişiyi bir hayvan paralarsa, kişi güç ve başarı sahibi olacak demektir.

Paralı kimse

ID : 4360
ruya : Paralı kimse
aciklama : Okumak için tıklayınız

Paraşüt

ID : 4361
ruya : Paraşüt
aciklama : Çok fazla para harcadığınız için, maddi sıkıntıya gireceksiniz. beklenmedik zamanda gelecek yardımdır.

Paravana

ID : 4362
ruya : Paravana
aciklama : Rüyada paravana görmek, islerinizi herkesten gizli tuttugunuza ve ne yaptiginizi arkadaslariniza hatta ev halkina bile söylemek istemediginize delalet eder. Bu gizlilik sonunda sizin hem basarinizi, hem de kazancinizi artiracaktir.

Parçacı

ID : 4363
ruya : Parçacı
aciklama : Rüyada parçaci dükkani görmek, yoksulluga isarettir.

Parçalamak

ID : 4364
ruya : Parçalamak
aciklama : Rüyada kendinizi üzerinizdeki elbiseleri parçalarken görmek; büyük bir sıkıntı ve kederle karşılaşacağınıza işarettir.

Perdesi

ID : 4365
ruya : Perdesi
aciklama : Manto, manto, pardesü gibi, insanı soğuktan koruyan dış kıyafetleri kışın giydiğini görmek mal ve dünyalığa, sevinç ve hayra; bunları yaz mevsimi giydiğini görmek üzüntü ve kedere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Cübbe.)

Pardösü

ID : 4366
ruya : Pardösü
aciklama : Rüyada pardesü görmek, memur için makam, tüccar için kazanç, fakir için refah ve diger vatandaslar için ucuzluk ve bolluk ile tabir edilir. Rüyada yeni bir pardesü giymek; bozulmuş olan işlerinizin yeniden yoluna gireceğine ve yakalanmış olduğunuz hastalıktan kısa bir süre içinde kurtulacağınıza işarettir.

Parfüm

ID : 4367
ruya : Parfüm
aciklama : Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.

Parıltı

ID : 4368
ruya : Parıltı
aciklama : Bakınız; Işıltı.Rüyadaki parıltılı cisimlerin aşkla ve duygularla yakınilişkisi vardır. Yeni bir aşk gerçekleşecek demektir.

Park

ID : 4369
ruya : Park
aciklama : Okumak için tıklayınız

Parke

ID : 4370
ruya : Parke
aciklama : Evde yerlerin tertemiz, cilalı parke olduğunu gören kişi mal sahibi olur.

Parlatmak

ID : 4371
ruya : Parlatmak
aciklama : Rüyada birşeyi silerek parlatan kimse sıkıntıyı, derdi geride bırakır ve huzura erer.

Parmak

ID : 4372
ruya : Parmak
aciklama : Okumak için tıklayınız

Parmak çıbanı

ID : 4373
ruya : Parmak çıbanı
aciklama : Rüyada parmak çibani, söz çalmaya, ilim aktarmaya, haset, kin ve düsmanliga, kan ile koca arasini ayirmaya isarettir.

Parmakları yalamak

ID : 4374
ruya : Parmakları yalamak
aciklama : Rüyada parmaklarim ve bunlarin disindaki seyleri yalamak, yaladigi seyin cins ve cevherinden cüz'l bir rizik elde etmeye isarettir.

Parmaklarını birbirine geçirmek

ID : 4375
ruya : Parmaklarını birbirine geçirmek
aciklama : Rüyada parmaklanm birbirine geçirmek, ortakliga, akrabaliga ve alisveriste uyusmaya, bazen de rüya sahibinin geçimi için çalismayip bos kalmasina ve namazim terketmesine isarettir. Rüyada parmaklanm birbirine girdigini gören kimseye, ykinlari tarafindan bir güçlük çikarilir. Bazen de bu rüya, maksat ve arzularin toplandigina isarettir.

Parmaklık

ID : 4376
ruya : Parmaklık
aciklama : Okumak için tıklayınız

Pars

ID : 4377
ruya : Pars
aciklama : Okumak için tıklayınız

Parti

ID : 4378
ruya : Parti
aciklama : Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.

Pas

ID : 4379
ruya : Pas
aciklama : Bir şeyde görülen pas üzüntü ve kedere, borca, hastalık ve yoksulluğa; Pas görmek bazen yolculuğa, Kirli ve paslı elbiseler günaha delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kir.)Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Pas, hastalığın, şanssızlığın, uğursuzluğun ve sahte dostlukların işaretidir. Fakat, güçlü olursanız bütün bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Bir maddenin paslanması sıkıntı, güçsüzlük, sıkıntı, sorun olarak yorumlanır.Rüyada görülen pas, borç, hastalik ve fakirliktir. Beden üzerinde görülen pas, yolculugu gerektiren seydir. Rüyada yüz ve vücut üzerinde görülen pas, günahin çokluguna isarettir.

Pasa

ID : 4380
ruya : Pasa
aciklama : Rüyada hala pasa unvani ile çagirilan emekli bir pasa görmek, bugünlerde durumunuzun biraz bozuk olmasina ragmen, kibarliginizi korudugunuza; kendinizi pasa olarak görmeniz, Çok gösterisli bir hayat yasamak için çalistiginiza delalet eder.

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir