Rüya Tabirleri


Pasaj

ID : 4381
ruya : Pasaj
aciklama : Rüyada bir pasaja girdiginizi görmek, çok yönlü bir ise girerek oldukça büyük bir kar elde edeceginize isarettir.

Pasaport

ID : 4382
ruya : Pasaport
aciklama : Okumak için tıklayınız

Paso

ID : 4383
ruya : Paso
aciklama : Kişinin işlerini kolaylaştıracak birisi olarak yorumlanır.Rüyada bir otobüs veya tren pasosu kullandiginizi görmeniz, bir çok islerinizin bilmediginiz sebeplerden dolayi sürüncemede kaldigina, bunun da sizi bir takim kimselere karsi mahcup durumda biraktirma isarettir.

Paspas

ID : 4384
ruya : Paspas
aciklama : Bakınız; Bez.Rüyada evinizin bazi yerlerini paspaslattiginizi görmek, hakki yenmis ve ezilmis bir insanin sikayetlerini dinleyeceginize, bu kimseyi is hususunda savunmak zorunda kalacaginiza delalet eder.Rüyada ayakkabılarınızı paspasta temizlerken görmek; çok fazla çalışıp yorulacağınıza ve kendinizi zayıf hissedeceğinize işarettir.

Pasta

ID : 4385
ruya : Pasta
aciklama : Okumak için tıklayınız

Pastırma

ID : 4386
ruya : Pastırma
aciklama : Okumak için tıklayınız

Paşa

ID : 4387
ruya : Paşa
aciklama : Rüyada üniformalı bir Osmanlı Paşası görmek, şan, şeref ve itibar işareti olarak tabire tabi tutulur. Paşa görmek, ün, itibar ve itibar işareti olarak yorumlanır. Rüyada paşa görmek; devletin vesile olacağı bir olay sonucunda çok sevinmeye işarettir.

Patates

ID : 4388
ruya : Patates
aciklama : Okumak için tıklayınız

Patavatsızlık

ID : 4389
ruya : Patavatsızlık
aciklama : Rüyanizda rasgele patavatsizca konusan bir kimse ile karsilasmak ve onun bu gibi herzelerini dinlemek, görgüsüz ve terbiyesiz bir insanla tanisip, ondan fayda degil zarar göreceginize isarettir.

Paten

ID : 4390
ruya : Paten
aciklama : Sonu gelmeyecek karışık tatsız, iştir.

Patika

ID : 4391
ruya : Patika
aciklama : Hayatınız boyunca para sıkıntısı çekeceksiniz demektir. Sürekli sorunlarla uğraşacaksınız. Hayatınız boyunca para sıkıntısı çekeceksiniz demektir. Sürekli sorunlarla uğraşacaksınız. Rüyada bir kirda bir patikadan yürüdügünüzü görmek, hayatinizi kazanmak için çok zor bir yol seçtiginize ve mücadelenizin sonunda basari ile bitecegine ve rahat bir hayata kavusacaginiza isarettir.

Patlama

ID : 4392
ruya : Patlama
aciklama : Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratacak. Patlama sonucu insanların yaralandığını gördüyseniz yapmadığınız birşey için suçlanabilirsiniz.Herkesin ilgisini uyandıran büyük haber, olaydır.Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

Patlamak

ID : 4393
ruya : Patlamak
aciklama : Başka insanların davranışları sizi çok üzecek demektir. Patlamada İnsanların yaralandığını görürseniz bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir. Başka insanların davranışları sizi çok üzecek demektir. Patlamada İnsanların yaralandığını görürseniz bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

Patlıcan

ID : 4394
ruya : Patlıcan
aciklama : Okumak için tıklayınız

Patrik

ID : 4395
ruya : Patrik
aciklama : Nimeti elinden alınmış insana; Patrik olduğunu görmek boğulmaya, vefata, helakinin yakın olmasına yahut nimetin elinden gitmesine delalet eder.Rüyada patrik görmek veya patrik oldugunu görmek, ecelinin yakin olduguna isarettir. Patrik gören kimse, denizde bogulmak tehlikesi içindedir. Bir rivayete göre de nimetinin elinden gidecegine delildir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada patrik oldugunu görse, ölecegine, yahut bogulacagma ya da helakinin yaklastigina ve nimetin dinden gitmesine isarettir.

Patron

ID : 4396
ruya : Patron
aciklama : Okumak için tıklayınız

Pavurya

ID : 4397
ruya : Pavurya
aciklama : Düşmandır. Pavuryayı yemek ise düşman sayesinde kısmet kazanmaktır.

Pavyon

ID : 4398
ruya : Pavyon
aciklama : Okumak için tıklayınız

Pay

ID : 4399
ruya : Pay
aciklama : Rüyada bölünen bir seyden kendi payiniza düseni aldiginizi görmeniz, bir ortakliga gireceginize veya bir kooperatife üye olacaginiza isarettir.

Paylaşmak

ID : 4400
ruya : Paylaşmak
aciklama : Rüyada bir malı, bir kısmeti paylaşmak iyilik yapmaktır.

Pazar

ID : 4401
ruya : Pazar
aciklama : Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir. Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir. Gün olarak Pazar, kişinin sevinç alacağına işaret eder. Veya bu gün ile ilgili birşey olacak demektir.Rüyada bir mahalle pazarinda bulundugunuzu ve alisveris yaptiginizi görmek, ihtiyaç ve sikinti içinde oldugunuza delalet eder. Pazardan bazi esya alip eve getirdiginizi görmek, elinizden bir miktar malinizin çikacagina veya evinize bir hirsiz girerek önemsiz bazi esyalarinizi çalacagina isarettir.

Pazar / pazar yeri

ID : 4402
ruya : Pazar / pazar yeri
aciklama : Bakınız; Çarşı ve Pazar.

Pazar yeri

ID : 4403
ruya : Pazar yeri
aciklama : Rüyada pazar yeri görmek, menfaat, savas, fitne, imtihan, geçim, is ve durgunluga isarettir.

Pazarlık

ID : 4404
ruya : Pazarlık
aciklama : Yeni bir işle ilgili, kısmet ile ilgili çalışma, plandır. Rüyada kendinizi bir sey almak için pazarlik yaparken görmeniz, darlik içinde geçen hayatinizin kisa bir zaman daha sürecegine ve sonunda bolluk ve ferahliga çikacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada pazarlik yapmak, borçlanmaya ve esya almaya isarettir.

Pazartesi

ID : 4405
ruya : Pazartesi
aciklama : İyi kalpli, candan bir kadın yakını veya olacak işin Pazartesi olacağına işaret eder.

Pazen

ID : 4406
ruya : Pazen
aciklama : İyi niyetli, dürüst, tokgözlü, sözüne güvenilir biri olarak yorumlanır.

Pazı

ID : 4407
ruya : Pazı
aciklama : Pazı otu hayır ve rızka, hakkında söylenecek üzücü söze delalet eder.Rüyada pazi yemegi yediginizi görmek, sagliginizin endise verecek bir durumda olmadigina, her zamandan daha çok sihhatli oldugunuza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen pazi otu, hayir ve riziktir. Rüyada temizlenmeksizin yenli pazi, rüya sahibinin ödemesi gereken borca ve süpheli seyleri yapmaga veya talihin dönmesine ya da hayizli olan kadinlara isarettir. Pazi otunu görmek, kisinin haysiyet, san ve namusu hakkinda söylenecek dedikodudur.

Pazu

ID : 4408
ruya : Pazu
aciklama : Okumak için tıklayınız

Peçe

ID : 4409
ruya : Peçe
aciklama : Kişinin gizli gizli sevişeceği biri ile evleneceğine işarettir. Kişi evli ise kısmet alacak demektir. Peçe takan erkek ise olmayacak bir işe kalkışacak demektir.

Peçete

ID : 4410
ruya : Peçete
aciklama : Okumak için tıklayınız

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir