Rüya Tabirleri


Piskil

ID : 4471
ruya : Piskil
aciklama : İnsanın evlad ve ıyaline, öğrenci ve kendisini sevenlere, izzet ve yüceliğe, muhterif mal ve dünyalıklara; Püskül bazen şer ve şüpheye, Püskül yapan yahut bunu satan kimseyi görmek şer ve şüphe ehli kimseye, Püskülcü bazen öğretmene ve neslin çoğalmasınaa delalet eder.

Piskopos

ID : 4472
ruya : Piskopos
aciklama : Okumak için tıklayınız

Pislik

ID : 4473
ruya : Pislik
aciklama : Okumak için tıklayınız

Pislik böceği

ID : 4474
ruya : Pislik böceği
aciklama : Bakınız; Bokböceği.Rüyada görülen pislik böcegi, gazapli ve ailesinin nafakasini sikan kimsedir. Pislik böceginin erkegi, serli hizmetçiye, disisi de, lohusa kadinin ölmesine delalet eder. Pislik böcegi hayirsiz ve inatçi bir kadindir. Bundan dolayi pislik böcegine rast geldigini gören kimse inatçi bir kadinla karsilasir. Pislik böceginin akrebe dönüstügünü görmesi kendisinde düsmanligi yok zannolunan düsmana delalet eder. Rüyada pislik böcegi görmek, elinden bir sey gelmeyen zayif bir düsmanla tabir olunur. Kirmaniye göre, pislik böcegi hayirsiz kavgaci bir kadina delalet eder. Rüyasinda böyle bir böcek tuttugunu gören, böyle bir kadinla evlenir.

Pişik

ID : 4475
ruya : Pişik
aciklama : Bir çocuğun veya insanın üzerindeki pişik, kısmettir.

Pişirmek

ID : 4476
ruya : Pişirmek
aciklama : Okumak için tıklayınız

Pişmanlık

ID : 4477
ruya : Pişmanlık
aciklama : Rüyasında yaptığından pişmanlık duyan kişi birden sevinir. Karamsarlıktan kurtulur ve güveni artar.

Piyango

ID : 4478
ruya : Piyango
aciklama : Okumak için tıklayınız

Piyano

ID : 4479
ruya : Piyano
aciklama : Okumak için tıklayınız

Plaj

ID : 4480
ruya : Plaj
aciklama : Okumak için tıklayınız

Plaj kabını

ID : 4481
ruya : Plaj kabını
aciklama : Rüyada bir plaj kabininde soyundugunuzu görmek, tek tarafli bir ask mecerasina sürüklenip çok aci çekeceginize delalet eder.

Plak

ID : 4482
ruya : Plak
aciklama : Rüyasında plak gören kişi, önündeki günler içinde eğlenceli dakikalar geçirecek demektir. Rüyada plak görmek kişi, gelecek günlerde eğlenceli zamanlar geçirecek demektir. Rüyada plak, yakında alacağınız haberdir anlamındadır. Çalan plak, gelen haberdir. Rüyada plak satan bir magazaya girip orada çesitli plaklari dinleyerek, bir kaç plak satin aldiginizi görmek, is hususunda gösterdiginiz israr ve inadin etrafinizda bulunanlari biktirmaya basladigina delalet eder.Rüyada plak, henüz yola çıkmamış haberdir. Çalan bir plak haberdir. Çalan plaktaki müziği beğenmezse haber sıkıntılıdır.Rüyada plak görmek; üzüntü ve kederlenmeye, plak dinlediğinizi görmek; aşk hayatınızın istediğiniz şekilde gideceğine işarettir.

Plan

ID : 4483
ruya : Plan
aciklama : Rüyasında plan çizen hayırlı bir iş yapacak demektir.Rüyada herhangi bir isiniz için planlar yaptiginizi veya çizdiginizi görmek, düsüncesizce yaptiginiz hareketlerin sonunun daima kötü oldugunu görerek, artik daha düsünceli ve planli davranmaya karar verdiginize ve islerinizi bundan sonra sabirla ve olumlu kararlarla yürüteceginize isaret sayilir.

Platin

ID : 4484
ruya : Platin
aciklama : Neşe, mutluluk, bolluk işaretidir. Platinden yapılmış eşyalar genç kızlar ve bekar kadınlar için ömür boyu mutluluktur.Rüyada platin madeni veya platinden yapilmis kiymetli bir süs esyasi görmek, çok degerli bir arkadasinizin basarisini görerek onunla övüneceginize, zengin ve dul bir kimsenin sevgi ve itibarini, itimadini kazanacaginiza, maddi olanaklarinizin yine her zamanki durumda kalacagina, iyi kalpli bir kimse ile dostluk kuracaginiza isarettir.

Plise

ID : 4485
ruya : Plise
aciklama : Rüyada kıyafetler üstündeki pliseler yoldur.

Poker

ID : 4486
ruya : Poker
aciklama : Paranızı çok hesapsız harcamanızın sonucunda sıkıntıya düşeceksiniz demektir. Paranızı çok hesapsız harcamanızın sonucunda sıkıntıya düşeceksiniz demektir. Rüyada poker oynamak büyük bir kayba işarettir.

Poliçe

ID : 4487
ruya : Poliçe
aciklama : Okumak için tıklayınız

Poligon

ID : 4488
ruya : Poligon
aciklama : Arka arkaya gelecek ilginç ve önemli haberdir.

Polis

ID : 4489
ruya : Polis
aciklama : Okumak için tıklayınız

Politika

ID : 4490
ruya : Politika
aciklama : Bakınız; Siyaset.Rüyada siyasi bir parti görmek düşüncelerinizi istikrarlı bir şekilde gerçekleştireceğinizin ve hayatta başarılı olacağınızın işaretidir.

Politikacı

ID : 4491
ruya : Politikacı
aciklama : Bakınız; Siyasetçi.Eğer rüyanızda bir politikacı gördüyseniz, bir akrabanız veya yakın bir arkadaşınız ile sizin aranızda bir yanlış anlaşma yaşanacağının işaretidir.

Porselen

ID : 4492
ruya : Porselen
aciklama : Hayırlı, sağlam iştir. Temiz bir porselen, anlayışlı, dengeli, dürüst, yardımsever, akıllı bir tanıdıktır.

Porsuk

ID : 4493
ruya : Porsuk
aciklama : Rüyada derisinden kürk yapiminda faydalanilan porsuk görmek, bir sevdiginize yaptiginiz vaadi unutmanin veya yerine getirememenin üzüntüsü içinde bulundugunuza, inkar edemeyeceginiz bir olayin sorumluluk ile utanç duymakta oldugunuza, lükse olan merakinizi, imkansizlik içinde bulundugunuzdan dolayi yerine getiremeyerek üzüldügünüze isarettir.

Portakal

ID : 4494
ruya : Portakal
aciklama : Okumak için tıklayınız

Portakal ağacı

ID : 4495
ruya : Portakal ağacı
aciklama : Rüyada portakal agaci görmek, bir çok hastaligi olmakla beraber, hos sohbet ve iyi huylu, halka hayir ve iyiligi dokunan, herkes tarafindan sevilen biri ile kiyaslanir.

Portre

ID : 4496
ruya : Portre
aciklama : Rüyada bir ressama portrenizi yaptirdiginizi görmek, çok eski bir dostunuzu göreceginize, onun haline çok üzüleceginize delalet eder.Rüyada bir portre görmek; gerçek aşka kavuşulacağına, kendi portrenizi görmek; birbenbire bir tanıdığınızı ziyaret edeceğinize işarettir.

Posa

ID : 4497
ruya : Posa
aciklama : Yiyecek posaları, kısmetin, malın ve paranın kaybı olarak yorumlanır.

Post

ID : 4498
ruya : Post
aciklama : Rüyada post görmek , manevi bakımdan mutluluğa erişileceğinin işareti olarak kabul edilir. Rüyada post görmek, manevi bakımdan huzura erişileceğinin işareti demektir. Hayvan postları varlık, mevki, zenginliktir.Rüyada post görmek, manevi bakimdan mutluluga erisileceginin isareti olarak kabul edilir.

Posta kutusu

ID : 4499
ruya : Posta kutusu
aciklama : Rüyada posta kutusu görmek; Büyük bir ümide işarettir.

Postacı

ID : 4500
ruya : Postacı
aciklama : Okumak için tıklayınız

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir