Rüya Tabirleri


Tespih

ID : 5761
ruya : Tespih
aciklama : Okumak için tıklayınız

Test

ID : 5762
ruya : Test
aciklama : Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.

Testere

ID : 5763
ruya : Testere
aciklama : Okumak için tıklayınız

Testi

ID : 5764
ruya : Testi
aciklama : Okumak için tıklayınız

Testis

ID : 5765
ruya : Testis
aciklama : Rüyada sağ testis erkek, sol testis kız çocuk olarak yorumlanır. Testislerin büyümesi çocuklarla ilgili başarı ve sevinçtir.

Tesviye makinesi

ID : 5766
ruya : Tesviye makinesi
aciklama : Greyler, buldozer gibi araçla bir yere yol açıldığını görmek zor ve çetin işlerin gerçekleşmesine, arzu edilen sonuca ulaşmak için gerekli yardımı sağlayacak insana delalet eder. Bu tür makina ile bir yolun bozulması ve ekili azaziye zarar verilmesi, yollunda giden işleri karıştıran fesatçıya ve kıskanç kimseye yahut zalim yöneticiye delalet eder.

Teşebbüs

ID : 5767
ruya : Teşebbüs
aciklama : Bakınız; Harekete Geçmek.

Teşehhüt

ID : 5768
ruya : Teşehhüt
aciklama : Bakınız; Namaz.Namazda tahiyatta oturup, Kelime-i Sehadeti okudugunu gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur ve ihtiyaci karsilanir. Tesehhütte oturdugunu görmek, arzu ve isteklerini Allahtan istemeye isaret eder ve muradina nail olur. Eger o kimse üzüntü halinde ise, bu üzüntüden kurtulur.

Teşekkür

ID : 5769
ruya : Teşekkür
aciklama : Rüyasında birisine teşekkür eden ruhunu okşayacak bir durumla karşılaşır.

Teşvik etmek

ID : 5770
ruya : Teşvik etmek
aciklama : Birine bir hususta teşvikte bulunduğunu görmek söz ve öğüdünün geçerli olmasına ya da istenen şeyin sebeplerine delalet eder.Birisine bir is yaptirmak için tesvik ettigim veya hayvani sürmek için ona çaba gösterdigini görenin, vaaz ve nasihati kabul etmesine isarettir.

Tevazu

ID : 5771
ruya : Tevazu
aciklama : Bakınız; Alçak Gönüllülük.Bir kimse kendisini insanlara tevazu ediyor görse, zafere erismesine kadru kiymetinin yüceligine isarettir.

Tevrat

ID : 5772
ruya : Tevrat
aciklama : Okumak için tıklayınız

Teyemmüm

ID : 5773
ruya : Teyemmüm
aciklama : Okumak için tıklayınız

Teyze

ID : 5774
ruya : Teyze
aciklama : Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Birçok eleştiri alacaksınız. Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya isarettir.Birçok eleştiri alacaksınız.Birçok eleştiri alacaksınız.

Tezek

ID : 5775
ruya : Tezek
aciklama : mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Gübre, Necaset.Büyük para, servet, zenginliktir.Rüyada tezek görmek, kismet, mal, para ile yorumlanir. Rüyanizda tezek yaktiginizi görmek, bol para harcadiginiza; tezek topladiginizi görmek, para biriktirdiginizi gösterir.

Tezgah

ID : 5776
ruya : Tezgah
aciklama : İş tezgahı kazanca, dükkan yahut mağaza tezgahı ticari işlemlere; Tezgah bazen kardınmaya yahuk kandırılmaya delalet eder.Rüyada tezgah görmek, ortaklariniz veya is arkadaslariniz veya ailenizle aranizda bazi anlasmazliklarin bulunduguna ve fakat sizin zekaniz sayesinde bunlarin hepsini çözmek ve içinden çikmak kudretinde oldugunuza ve bu yüzden sikilmamaniza isarettir.

Tezgahtar

ID : 5777
ruya : Tezgahtar
aciklama : İşsiz kimsenin iş bulmasına, işi olan için yaptığı işin ehli ve insanlarla kolay iletişim kuran kimseye delalet eder.

Tezkere

ID : 5778
ruya : Tezkere
aciklama : Azkerden tezkere almak rahatlık ve genişliğe, Tezkere iş akdine, karşılıklı münasebetlerin dayandığı belgelere delalet eder.Rüyada bir yerden bir tezkere almak, yolculukla yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tezkere görmek, çetinlik ve mesakkatla mal elde eden bir kimseye isarettir. Tezkere ve ona isaret eden seyi görmekde, hayir yoktur.

Tıkamak

ID : 5779
ruya : Tıkamak
aciklama : Rüyada bir deliği tıkayıp, sıvının akmasını engelleyen insan parasının çarçur olmasını engelleyecek demektir.

Tımarhane

ID : 5780
ruya : Tımarhane
aciklama : Okumak için tıklayınız

Tın suresi

ID : 5781
ruya : Tın suresi
aciklama : Kirmani'ye göre, rüyasinda Tin suresini okuyan veya dinleyen kisinin rizki bol olur. Yaptiklari isler makbul olur. Mali artar hali düzelir. Kismeti bol olur. Ömrü uzun olur. Dünyada ve ahirette ne muradi varsa yerine gelir. Güzel ve faydali bilgiler edinir. Bir baska rivayete görede: Rüyada Tin Suresini veya ondan bir ayeti okudugunu görmek, Resülullah efendimizin ve salihlerin yolunda gitmeye, güzel ameller islemeye isarettir.

Tıpa

ID : 5782
ruya : Tıpa
aciklama : Rüyasında şişe gibi şeylere tıpa takan kişi yatırım yapar. Tıpayı çıkarmak ise masraftır.

Tırabzan:

ID : 5783
ruya : Tırabzan:
aciklama : Rüyada merdiven tırabzanı önemli bir destektir.

Tıraş bıçağı

ID : 5784
ruya : Tıraş bıçağı
aciklama : Bakınız; Tıraş Olmak.

Tıraş makinesi

ID : 5785
ruya : Tıraş makinesi
aciklama : Rüyada tıraş makinesi gördüyseniz veya tıraş olduysanız, yakınlarınızla sizin aranızda birtakım tartışmalar gerçekleşeceğine işaret eder.

Tırmalamak

ID : 5786
ruya : Tırmalamak
aciklama : Bakınız; Kaşımak.Rüyada birini tırmalayan kimse para kaybeder. Tırmalanan kimse ise para sahibi olur. Bir hayvanın tırmalaması ise hayvanına göre para veya kıskançlıktır.

Tırmalanmak

ID : 5787
ruya : Tırmalanmak
aciklama : Rüyada tırmalandığınızı gördüyseniz, size zarar vermeye çalışan düşmanların varolduğuna işaret eder.

Tırmanmak

ID : 5788
ruya : Tırmanmak
aciklama : Büyük başarılara imza atacak, çok yükseleceksiniz. Büyük başarılara imza atacak ve çok yükseleceksiniz.Büyük başarılara imza atacak ve çok yükseleceksiniz.

Tırnak

ID : 5789
ruya : Tırnak
aciklama : Okumak için tıklayınız

Tırpan

ID : 5790
ruya : Tırpan
aciklama : Bakınız; Ekin (Ekmek/Biçmek).

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir