Rüya Tabirleri


Çapak

ID : 1051
ruya : Çapak
aciklama : Gözde çapak görmek, para geleceğine işaret eder.

Çapkınlık

ID : 1052
ruya : Çapkınlık
aciklama : Pek iyi sayılmaz. Düşüncesizce yapılan davranış, hatalı söz yüzünden çevreyle ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Çardak

ID : 1053
ruya : Çardak
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çarık

ID : 1054
ruya : Çarık
aciklama : Yolculuğa,ayrılığa ve Ayrılık acısına işarettir. Yolculuğa,ayrılığa ve Ayrılık acısına işarettir.

Çark

ID : 1055
ruya : Çark
aciklama : İşlerinizin düzeninden şaşmadan gideceğine yorulur. İşlerinizin düzeninden şaşmadan gideceğine yorulur. Rüyada çark görmek dolambaçli islerle yorumlanir. Rüyasinda çark görmek, islerinin düzgün gitmedigine; çarkin kirildigini görmek, islerinin durduguna; makinesine yeni bir çark taktirdigini görmek, yeni usullerle islerini düzeltmege çalistigina delalet eder. Bazilarina göre; rüyada çark görmek, geçmisle ilgilidir. Geçmis zamanda bir yetimin hakkini yediginize veya bir kimseden haksiz bir menfaat sagladiginiza isarettir.

Çarpılmak

ID : 1056
ruya : Çarpılmak
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çarpışma

ID : 1057
ruya : Çarpışma
aciklama : Beklenmedik, hayatı büyük çapta etkileyecek olay olarak yorumlanır.

Çarpmak

ID : 1058
ruya : Çarpmak
aciklama : Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostla karşılaşmaya, tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.Rüyada kendisine yakin bir kimseye çarptigini gören kimsenin, çocugundan veya malindan aynlacaGina delildir. Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostla karşılaşmaya, tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Çarşaf

ID : 1059
ruya : Çarşaf
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çarşamba

ID : 1060
ruya : Çarşamba
aciklama : Kişinin isteklerinin çabuk veya Çarşamba günü gerçekleşeceğine işaret eder.

Çarşı

ID : 1061
ruya : Çarşı
aciklama : Büyük, Aydınlık ve ferah ise iyidir.

Çarşı ve pazar

ID : 1062
ruya : Çarşı ve pazar
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çatal

ID : 1063
ruya : Çatal
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çatı

ID : 1064
ruya : Çatı
aciklama : Bakınız; Tavan, Tavanarası.Ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız demektir. Ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız demektir. Mantıklı bir şekilde bütün sorunlarınızı çözebileceksiniz.Rüyada çatı görmek, kişinin rahat edeceğine, kişinin endişelendiği sır, giz gibi şeylerin açığa çıkmayacağını gösterir.

Çatırtı

ID : 1065
ruya : Çatırtı
aciklama : Rüyada çatırtı duymak, hoşa gitmeyen, tatsız ve zararlı olabilecek olaylar olarak alınır.

Çatlak

ID : 1066
ruya : Çatlak
aciklama : Camın, tabak, bardak vs. çatlaklığı kadın cihetinden gelecek üzüntüye yahut hanımını üzmeye, Duvar, tavan vs. çatlağı erkek için üzüntü ve kedere, Çatlağı kapamak iş ve diğer hususlardaki gedikleri kapatmaya delalet eder.

Çatlamak

ID : 1067
ruya : Çatlamak
aciklama : Rüyasında yerlerin, toprağın vb. Yerlerin çatladığını gören kimse güç durumda kalır. Krizli bir devrenin başlangıcı demektir.

Çavdar

ID : 1068
ruya : Çavdar
aciklama : Bakınız; Tahıl.Rüyada çavdar görmenin tabiri misir gibi-dir.

Çavuş

ID : 1069
ruya : Çavuş
aciklama : Geçici olarak elde edilecek yetkiye delalet eder.Terfi edeceğinize işarettir. Kendinin çavuş olduğunu görmek bütün yaşamınız boyunca sevgiyi ve mutluluğu bulmak için çalışacağınız anlamına gelir. Terfi edeceğinize işarettir. Kendinin çavuş olduğunu görmek bütün yaşamınız boyunca sevgiyi ve mutluluğu bulmak için çalışacağınız anlamına gelir. Rüyada askeri rütbeli bir çavus veya bir amele ça-vusu veya bir itfaiye çavusu görmek, son zamanlarda disiplinsiz, basi bos bir is hayati sürmeniz yüzünden isinizde zarar ettiginize ve kendinizi toplayarak islerinizi düzene sokmaniz ve kendiniz ile ilgilenmeniz gerektigine delalet eder.

Çavuşkuşu

ID : 1070
ruya : Çavuşkuşu
aciklama : Bakınız; Hüdhüd Kuşu.

Çay

ID : 1071
ruya : Çay
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çay bardağı

ID : 1072
ruya : Çay bardağı
aciklama : Bakınız; Bardak.

Çayır

ID : 1073
ruya : Çayır
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çayırkuşu

ID : 1074
ruya : Çayırkuşu
aciklama : Bakınız; Tarlakuşu.

Çek

ID : 1075
ruya : Çek
aciklama : Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Rüyada size bir çek verildiğini görmek, elinize para geçeceğinin işaretidir. Eğer siz çek veriyorsanız iş hayatında sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.Rüyada çek, makbuz, imzalı kağıt ve evrak gibi şeyler resmi işi simgeler.Rüyada para yerine kullanilan çek görmek, yeni ya-tirimlar için paraya ihtiyaciniz olduguna ve bunu bir dostunuzdan veya bir bankadan saglamaya çalistiginiza isarettir. Birisine para karsiligi bir çek imzaladiginizi ve verdiginizi görmek, bir alacaginizdan dolayi karsiliginda çek alacaginiza yorumlanir.

Çekerek götürmek

ID : 1076
ruya : Çekerek götürmek
aciklama : Bir insanı sürükleyerek götürmek ona zulmetmeye, Elde, kocakta veya başka bir şekilde götürülebilecek bir şeyi sürükleyerek götürmek işi yol ve yöntemiyle yapmamaya yahut zor olan şeyin üstesinden gelmeye, Bir hayvanın bir insanı yahut eti sürükleyerek ggötürdüğünü görmek, kişinin nefsinin isteklerine boyun eğerek rezil olmasına delalet eder.

Çekiç

ID : 1077
ruya : Çekiç
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çekirdek

ID : 1078
ruya : Çekirdek
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çekirge

ID : 1079
ruya : Çekirge
aciklama : Okumak için tıklayınız

Çekiştirmek

ID : 1080
ruya : Çekiştirmek
aciklama : Kimi dostlarınızın sizi çekiştirdiğinin işaretidir. Kimi dostlarınızın sizi çekiştirdiğinin işaretidir.

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir