Rüya Tabirleri


Katık

ID : 2881
ruya : Katık
aciklama : Rüyada ekmeginize katik olarak bazi yiyecekler aldiginizi görmek, islerinizin layiki ile görülebilmesi için mutlaka bir yardimciya ihtiyaciniz olduguna delalet eder.

Katıl

ID : 2882
ruya : Katıl
aciklama : Rüyada katil oldugunu gören kimse, büyük bir hayir cemiyetine girerek halka ve fakirlere yardim eder. Katil görmek, ayni zamanda uzun ve saglikli bir hayat süreceginize de isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada katil görmek, haber, yardim ve saglikli bir hayata isarettir.

Katır

ID : 2883
ruya : Katır
aciklama : Okumak için tıklayınız

Katırtırnağı

ID : 2884
ruya : Katırtırnağı
aciklama : Katırtırnağı çiçeğini görmek, sizin ince ve sanatçı ruhunda olduğunuzu işaret eder. Rüyada katir tirnagi çiçegini gören hayalci, sair ve roman okumayi çok seven bir insan oldugu seklinde yorumlanir.

Katırtırnağı

ID : 2885
ruya : Katırtırnağı
aciklama : Katırtırnağı çiçeğini görmek, sizin ince ve sanatçı ruhunda olduğunuzu işaret eder. Rüyada katir tirnagi çiçegini gören hayalci, sair ve roman okumayi çok seven bir insan oldugu seklinde yorumlanir.

Katil

ID : 2886
ruya : Katil
aciklama : Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, muradınıza eremeyeceksiniz demektir.. Bu rüya gizli düşmanlara sahip olduğunuzu haber verir. Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, muradınıza eremeyeceksiniz demektir.. Bu rüya gizli düşmanlara sahip olduğunuzu haber verir. Eğer bir katil tarafından öldürülüyorsanız, hedeflerinize ulaşamayacaksınız. Bu rüya, gizli düşmanlarınız olduğuna dair bir uyarıdır.Kişinin büyük bir iyilik yapacağına işaret eder.Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, hedeflerinize ulaşamayacaksınız. Bu rüya bazı gizli düşmanlarınız olduğu konusunda uyarıdır.Rüyada bir katil veya kendini katil görmek; mutlu olmaya işarettir.

Katip

ID : 2887
ruya : Katip
aciklama : Okumak için tıklayınız

Katletmek

ID : 2888
ruya : Katletmek
aciklama : Okumak için tıklayınız

Katliam

ID : 2889
ruya : Katliam
aciklama : Rüyada katliam hafif bir hastalığa tutulacağınızı haber verir.

Katliam:

ID : 2890
ruya : Katliam:
aciklama : Rüyada katliam hafif bir hastalığa tutulacağınızı haber verir.

Katran

ID : 2891
ruya : Katran
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kauçuk

ID : 2892
ruya : Kauçuk
aciklama : Rüyasında kauçuk gören kimse çok sıkıntı çekecek, işleri bozulacak demektir. Rüyasında kauçuk gören kimse çok sıkıntı çekecek, işleri bozulacak demektir.

Kavaf

ID : 2893
ruya : Kavaf
aciklama : Bakınız; Ayakkabıcı.

Kavaf(ayakkabı diken)

ID : 2894
ruya : Kavaf(ayakkabı diken)
aciklama : Rüyada kavaf görmek, namussuz bir kimseye yorumlanir. Rüyada erkek ayakkabisi diken birisini görmek, hizmetçisi ile birlikte yolculuga çikacagina, ayakkabilarin üst tarafini diken bir kimseyi görmek, bolluga, pabuç diken bir kimseyi görmek, hizmetçiye delalet eder.

Kavak

ID : 2895
ruya : Kavak
aciklama : Kavak ağacı görmek, ev sahibi olacağınıza, yani arkadaşlar kazanacağınıza yorumlanır. Kavak ağacı görmek, ev sahibi olacağınıza, yani arkadaşlar kazanacağınıza yorumlanır. Zeki olmayan, kendini beğenen, ince boylu, çıkarlı insanı işaret eder.

Kavak ağacı

ID : 2896
ruya : Kavak ağacı
aciklama : Rüyada kavak agaci görmek, uzun boylu, kötü huylu, konusmasi tatsiz, eksi yüzlü, bir rivayete göre de, hastalikli ve hayirsiz bir adamla yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kavak agaci görmek, sert, meshur ve kendisinde hayir bulunmayan bir adama isarettir. Rüyada kavak agaci kestigini gören kimsenin hanimi vefat eder. Kavak agacinin kurudugunu görse orda bulunan hasta ölür. Kavak agaci diktigini gören kimsenin bir çocugu olur.

Kaval

ID : 2897
ruya : Kaval
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kavanoz

ID : 2898
ruya : Kavanoz
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kavga

ID : 2899
ruya : Kavga
aciklama : Rüyada kavga etmek, uzun yaşayacağınızı ve iş hayatında başarılı olacağınızı ifade eder. Rüyada kavga etmek, uzun yaşayacağınızı ve iş hayatında başarılı olacağınızı ifade eder. Rüyada kavga ediyorsanız ömrünüz uzun olacak ve iş hayatında da çok başarılı olacaksınız. Kısmettir. Kişinin kendi çalışması ile iyi bir kısmet alacağını işaret eder.Rüyada kavga ediyorsanız, ömrünüz uzun olacak ve iş hayatında başarılı olacaksınız.Rüyada kavga ediyorsanız, ömrünüz uzun olacak ve iş hayatında başarılı olacaksınız.

Kavga etmek

ID : 2900
ruya : Kavga etmek
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kavrulmuş şeyler

ID : 2901
ruya : Kavrulmuş şeyler
aciklama : Rüyada et, kavurma, balik, patates ve bunlara benzer kavrulmus seyler görmek; uzaklik, arzu, düsmanlik gibi birçok seye yorumlanir.

Kavuk

ID : 2902
ruya : Kavuk
aciklama : Gelecekte güzel işere atılacaksınız ve bu işlerde başarı kazanacaksınız demektir. Gelecekte güzel işere atılacaksınız ve bu işlerde başarı kazanacaksınız demektir. Rüyanizda basiniza bir Osmanli kavugu geçirdigi görmek, eski günlere karsi hasret duydugunuzu; evinizde adan kalma eski eserleri çok sevdiginizi ve onlari elden çikarip muhafazaya çalistiginizi gösterir.

Kavun

ID : 2903
ruya : Kavun
aciklama : Rüyada kavun görmek, yaşamınızda önemli değişiklikler olacağına yorumlanır. Rüyada kavun görmek, yaşamınızda önemli değişiklikler olacağına yorumlanır. Rengi sarı ise hastalık, başka renkte ise kısmettir.Rüyada kavun görmek ve Özellikle yemek, hastaliga isarettir. Kirmani'ye göre; rüyada kavun görmek, koparmak, toplamak ve yemek, hasta olmaya delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; rüyada kavun gören sik sik sikinti ve kedere düser, hüzünlenir, sagligi bozulur. Rüyasinda bir kavun bulup onu yedigini gören, çaresi olmayan bir derde düser.

Kavun çekirdeği

ID : 2904
ruya : Kavun çekirdeği
aciklama : Rüyada kavun çekirdegi görmek, bir rivayete göre mal ve menfaat ile; bir rivayete göre de, kiz evlat. ile yorumlanir.

Kavun ve karpuz

ID : 2905
ruya : Kavun ve karpuz
aciklama : Okumak için tıklayınız

Kavurma

ID : 2906
ruya : Kavurma
aciklama : Küp veya sair kaplarda kavrulmuş et, helva vb. görmek toplu mala, güzel rızka, faydalı ortaklığa; Kavurmacı, şiddet ehli, beynamaz ve dedikoducu kimseye delalet eder.Rüyada kavurma görmek, ser, siddet ve namazi terkedip sehvani arzulara uymaya isarettir. Kavurma görmek adamin ardinca ayiplarini söyleyen bir kimseye isarettir.

Kavurmacı

ID : 2907
ruya : Kavurmacı
aciklama : Rüyada kavurmaci görmek, iftiraci ile yorumlanir. Rüyasinda bir kavurmaci ile konustugunu görmek, herkesi arkasindan ayiplarini söyleyen bir kimseye isarettir.

Kavurmak

ID : 2908
ruya : Kavurmak
aciklama : Et, yumurta, helva vb. kavurmak yahut kavrulmuş olarak görmek uzakta bulunan kimsenin gelmesine, sözünde durmaya, borcunu ödemeye yahut aşırı istek ve arzulara, öfke ve şiddete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kavut.)

Kavuşma

ID : 2909
ruya : Kavuşma
aciklama : Olduğu gibi çıkar.

Kavuşmak

ID : 2910
ruya : Kavuşmak
aciklama : Okumak için tıklayınız

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir