TRAFİK KAZA VE SONUÇLARININ İLLERE GÖRE DAĞILIMI (Polis Sorumluluk Bölgesi)
TRAFİK KAZA VE SONUÇLARININ İLLERE GÖRE DAĞILIMI (Polis Sorumluluk Bölgesi)


IDİLLERKAZAÖLÜYARALI
61TRABZON2913121990
62TUNCELİ2733225
63ŞANLIURFA3319503122
64UŞAK1747211688
65VAN2156362333
66YOZGAT1436221723
67ZONGULDAK147971304
68AKSARAY1788201793
69BAYBURT2351213
70KARAMAN128841008
71KIRIKKALE1817211663
72BATMAN11258905
73ŞIRNAK85410780
74BARTIN5805500
75ARDAHAN2471196
76IĞDIR5634446
77YALOVA10885727
78KARABÜK6694682
79KİLİS5463561
80OSMANİYE1983142065
81DÜZCE1716281536

* Görseller ve İçerik tekif hakkına sahip olabilir