updated-data
Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

Mert ERDEM valid-user
Türkçe
03.03.2016 22:32:12
29.10.2020 18:03:05
68 kişi aldı

10,00 USD


Türkiye geneli için güncel nöbetçi eczane listesini burada bulabiliriniz. 54 eczane odasının listesi ayrı ayrı toplanarak tek bir kaynaktan hizmetinize sunulmuştur. Veriler kendi geliştirdiğim bir robot tarafından 1 saat aralıklarla güncellenmektedir. Yukarıdaki son güncelleme tarihinden kontrol edebilirsiniz.

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye

(4)
10 Değerlendirme
1
0
2
0
3
0
4
2
5
8

:

1.095

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
Barış Gürenç
Mehraba, Kayıtlar tam olarak günün hangi saatinde güncelleniyor. Buna göre bir bot hazırlayacağım fakat zamanı bir türlü tutturamıyorum hep eski eczaneleri çekiyorum sisteme, güncel olmuyor.
Yunus Erarslan
Özellikle güncel olması projenize ayrı bir başarı katar fikrimce. Web siteme hemen kurdum 1 saat içinde 4-5 kullanıcı hemen çekmiş veriyi :)
Mükremin Genç
Mert bey projeniz o kadar pratik ve güncel ki bugüne kadar daha kullanıcı odaklısını görmedim.Farklı formatlarda vermen ve özellikle netsite olayı çok hoşuma gitti. verdiğim her allahın kuruşu helal olsun..
Aynur Kurt
gerçekten çok güzel bir proje paylaşımı ve uzun zamandır arıyordum bu bilgiyi, emeğinize sağlık. Mert bey mağazadan diğer kaliteli projelerinizi buna referans olarak gördüğüm için satın aldım takipteyim.
Enes Gümüşcü
Üstad öncelikle ellerine sağlık çok güzel hazırlamışsın rahatça uyguladım.Projeniz güzel ve para kazandıran bir proje olduğunu bildiğim için satın aldım..Aklıma takılan bir şey var iframe src kısmına kodları yapıştırdım bazı illeri çağırayamıyor :(
Kerem Kotan
harika bi insansınız abicim.. sizin paylaştıklarınızı çok beğeniyorum hemen üye olup projenizi aldım.On numara olmuş wallahi.Forum siteme ekleyecem Bir konu hakkında yardım rica edecektim mailden bana ulaşabilirmisiniz abi. Teşekkürler, kolay gelsin
Murat Düzgün
Gerçekten abartmıyorum muhteşem proje ve json inanılmaz kolay entegre ettim diyebilirim.Bana göre bu konuda en iyisisiniz. json-iframe-ws vb olarak hazırlayıp paylaşmanız sizi tamamen muhteşem kılıyor kullanıcılara inanılmaz kolaylık sağlıyor.sağolun
Aysun Kiniş
çok çok teşekkür ederim Mert bey projeniz popüler olan bir ihtiyaç emeğinize sağlık. İçeriğini inceledim verdiğim paraya değdi diyebilirim.
Melike Kuru
merhaba Mert bey. Bu projeyi kullanarak eczane-nöbetçi eczane-devlet hastaneleri-çocuk hastaneleri şeklinde bir site yapıyorum. Projenizi entegre ettim çok güzel oldu fakat fiyatı biraz tuzlu gibi :)
İsmail Kocakahya
Hocam Deniyeceğim şimdi, inş siteme entegre ettikten sonra ziyaretçiler sitelerden çekebilir. Paylaşımınız için ayrıca sağolun çok faydalı bir proje yapmışsınız