Anlık Döviz - Altın Fiyatları

Anlık Döviz - Altın Fiyatları

Mert ERDEM valid-user
Türkçe
11.08.2016 09:35:50
17.04.2019 14:47:12
13 kişi aldı

3,00 USD


En güncel fiyat bilgileriyle tüm döviz kurlarının ve altın çeşitlerinin fiyatlarını bulabileceğiniz projedir. Döviz kurlarının ve altın çeşitlerinin bankalardaki fiyatlarına da bu proje sayesinde ulaşabilirsiniz. Veriler kendi geliştirdiğim bir robot tarafından 1 dakika aralıklarla güncellenmektedir. Yukarıdaki son güncelleme tarihinden kontrol edebilirsiniz.

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye

(4)
6 Değerlendirme
1
1
2
0
3
0
4
0
5
5

:

125

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
ugur borucu
Bu doviz guncelemesi 1 dk degil de anlik olsaymis daha super olurmus
Caner Karakaya
Abi on numara olmuş yaa. Ödeme konusunda kararsızdım aslında, iyi ki almışım güncel olması özellikle almam da etkili oldu.Çok sağolun..
Ali Metin İlhan
Özellikle benim gibi hazır json,xml kodları kullanmayı yeni öğrenmeye başlayanlar için güzel olmuş.Teşekkürler Üstad...
Yakup Kılınç
Bu projeyi ws de test etmek için örnek bir site açtım bakalım. Eğer işe yararsa siteme koyacam şuan çok popüler bir konu özellikle uygulama olarak çok kullananlar gördüm. Emeğinize sağlık erdem bey güzel düşünülmüş bir proje.
Elif Karaçelik
projeniz icin cok tesekkur ederim, gayet detayli güncel ve bir çok site de gördüğüm bir proje. kodları az biraz istedigim hale getirdim sitemde. Bundan sonrasi icin profesyonel yardim alacagim. Cok cok tesekkurler…
Gamze Gür
Böyle bir projeyi bulduğuma ne kadar sevindim bilemezsiniz.. Hazır formatlar da olması uğraştırmaması çok kolay oldu benim için. Çok teşekkür ederim proje sahibine.