updated-data
Youtube Trend Videos

Youtube Trend Videos

Mert ERDEM valid-user
Türkçe
05.02.2016 13:52:22
24.06.2018 17:53:04
15 kişi aldı

4,99 TL


Bu projede ülkelerin youtube trend videolarının listesi bulunmaktadır. Veriler kendi geliştirdiğim bir robot tarafından saatlik olarak güncellenmektedir. Yukarıdaki son güncelleme tarihinden kontrol edebilirsiniz.

Proje Çevirileri:

(Arapça) الاتجاه أشرطة فيديو يوتيوب

في هذا المشروع، والبلاد لديها قائمة من أشرطة فيديو يوتيوب الاتجاهات.

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye

(3)
5 Değerlendirme
1
0
2
1
3
1
4
3
5
0

:

Youtube Trend Videos All Countries

: https://www.youtube.com/feed/trending

4.450

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
Osman Boz
google de trend youtube videolar yazdım sizde hepsi toplu halde görünce hemen üye oldum güzel olmuş. bi iki tanesine bakayım derken trendleri izlemekten youtubede normal video izlemeyi unuttum o derece yane!
Ahmet Emin Bostancı
Mert arkadaş projen güzel listenin uzun olması ve yabacı yerli trendleride eklemen güzel yalnız youtube girince zaten site kendisi kategorilerde trendleri çıkartıyor üst sıralara..
Sibel Bozkurt
bu trendler güncelmi linkler sanki copy-paste bi sefere mahsus alınmış gibi de...ben bunu json formatında siteme koysam 3 günde trend liği biter zaten
Çağla Bilgin
bence gayet iyi millet youtubeden neler izliyormuş yaa..bazılarına koptum resmen :) saçma sapan videolar trend olmuş arkadaş!
Zeynep Buka
Devamlı farklı formatlarda veri aldığım ve bilgi alışverişi bulunduğum bir mağaza. Herhangi bir projeyi alan eminim pişman olmaz.