IDUzantiUzanti Aciklamasi
1.academyilkokuldan elit üniversitelere ve online pazarlamacılar akademisi gibi profesyonel organizasyonlara kadar tüm ihtiyaçlarınız içindir.
5.accountants.accountants dünya üzerindeki binlerce muhasebe uzmanına özel alan adıdır.
7.actortiyatro, sinema, müzikal ve reklam oyuncuları için Ayrıca bu sektördeki tüm oyunculuk koçları, ajanslar, birlikler, okullar ve mekanlar içindir.
9.adult.adult alan adları yetişkin eğlence sektörünün ötesine ulaşarak bilgisayar oyunlarından tatil yerlerine ve alkolden tütün ürünlerine diğer yaş sınırlandırmalı içerikleri ve etkinlikler içindir.
11.agencyüreticiler, teknoloji şirketleri ve adında "Endüstrileri" ifadesi geçen tüm işletmeler içindir.
12.airforceHava Kuvvetleri her yerde hizmeti, bağlılığı ve disiplini simgeler. Artık aktif görev yapanlar ve emeklilerin yanı sıra onların aileleri, tesisleri ve destek grupları için özel bir web adresidir.
13.alsace
14.amsterdam
15.analytics
16.apartmentsİster kiralama işletmeniz olsun isterse evinizi kiralayın, .apartments alan adları mülkünüzü öne çıkarmanıza ve potansiyel kiracıları bulmanıza yardımcı olur. Daha az çaba ve daha fazla etki ile ev arkadaşlarınıza veya kiracılarınıza ulaşabilirsiniz.
17.app
18.aquitaine
19.arab
20.archi.archi lisanslı mimarlar ve onlara hizmet sağlayan okullar, dergiler ve ticaret grupları içindir.
21.architect
22.armyAlbay. Binbaşı. Askeri Öğrenci. Rütbeniz ne olursa olsun, .army online birliklerinizi tutacağınız yer olmaya adaydır. Asker aileleri, askeri üsler ve emekli dernekleri içindir.
23.art
24.arte
25.associatesAvukatlar, muhasebeciler, tasarım grupları içindir.
26.attorney.attorney web sitelerini hukukla bağdaştırmak isteyen avukatlar, hukuk büroları ve yasal hizmet şirketleri içindir.
27.auction.auction, web'deki tekliflere yönelik öğeler sunan sanal açık artırma evleri için harika bir yerdir. Aynı zamanda tüm açık artırmacılara, eksperlere, komisyonculara, açık artırma evlerine ve bu gelişen sektörü teşvik eden emanet şirketler içindir.
28.audible
29.audio müzisyenler , mühendisler , Üreticilere , editörlere , perakendecilere ve film , radyo , müzik veya ekipman tamir ve satış çalışmaları içindir.
30.author
31.auto
32.autos
33.baby
34.bandRock veya reggae, fusion veya funk, tüm müzik gruplarının için Video paylaşmak, turne tarihleri yayınlamak veya grubunuzun yolculuğunu belgelemek için kullanılır.
35.bank
36.banque
37.barEn yakın barı veya meyhaneyi bulmak içindir.
38.barcelona
39.bargainsBu alan adı, giyim fabrika satış mağazalarına, seyahat acenteleri içindir.
40.baseball
41.basketball
42.bayern
43.beauty
44.beerBira İmalat, Satış İşleriyle Uğraşan Şirketler içindir.
45.beknown
46.berlinBerlin'li işletmeler veya blog sahipleri içindir.
47.bestEn sık aranılan sözcüklerden biri olan .best, web üzerinde “En İyi 10” listeleri için kullanıma hazır. En düşük enerjili araçlar. En iyi düğün mekanları. İçin kullanılır.
48.bet
49.bible
50.bidEmlak. Güzel sanatlar. Kullanılmış akıllı telefonlar. Alıcı ve Satıcıları içindir.
51.bike.bike, dünya genelinde sayıları gitgide artan bisikletçilere hizmet veren tüm işletme veya grupları içindir.
52.bingoDünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip Bingo internetin en popüler oyunlarından biri. Online oyun kanalı içindir.
53.bioABD ve diğer ülkelerde yükselişe geçen organik devrim ile organik gıda ve tarım sektöründeki herkes içindir.
54.blackModa tasarımcıları, gotik şairler, smokin kiralama şirketleri, dövme stüdyoları ve diğer birçok kuruluşlar içindir.
55.blackfridayAdına ister El Buen Fin diyin isterse Viernes Negro, Kasım ayının dördüncü Cuması tüm dünyadaki satışçılar için rekor satış anlamına gelir. Şimdi herkes markalı bir .blackfriday web sitesi ile süper indirimleri sunabilir.
56.blog
57.blueDünyadaki en popüler rengin alan adı olan .blue web sitenizin dikkat çekmesine yardımcı olabilir. Hukuk sektöründe faaliyet gösterenleri, havanın ve denizlerin maviliğini korumak isteyenleri veya yeni doğan bir erkek çocuğunu göz önüne taşımak için kullan
58.boats
59.bom
60.book
61.booking
62.boston
63.bot
64.boutiqueİster İtalyan ayakkabıları, ister tasarımcı moda ürünleri veya en üst teknoloji elektronikler satanlar içindir.
65.box
66.broadway
67.broker
68.brussels
69.budapest
70.buildBu yeni alan adı, inşaat sektöründe çalışan işletmeler ve bireyler için özel olarak hazırlanmıştır. İster ana müteahhit, ister ustabaşı, doğramacı veya inşaat şirketi sahipleri içindir.
71.buildersKonut inşaatçısı, müteahhit, tadilat şirketi veya ticari inşaat şirketleri içindir.
72.businessYüzlerce yeni alan adından biri olan .business dikkat çekmek için tasarlandı. Tedarik Malzemeleri. Mobilya. Noktanın önüne koyduğunuz ifade, web ziyaretçilerinize .business ile ne sunduğunuzu gösterir.
73.buy
74.buzz Gazeteci, Reklam yöneticisi veya Ürün pazarlama Uzmanı olun veya Caps'lar, eğlence haberleri veya dedikodular içindir.
75.bzh
76.cab.cab taksi şirketleri, ulaşım uygulamaları ve taşımacılık hizmeti veren tüm diğer işletmeler içindir.
77.cafe
78.call
79.cam
80.cameraBu yeni alan adı, fotoğraf makinesi mağazaları, fotoğrafçılar, perakendeciler, fotoğraf paylaşım siteleri ve fotoğraf makineleri ile ilgili hizmetlere içindir.
81.camp.camp yaz kampları, yazar atölyeleri, sağlıklı yaşam antrenman kampları ve özel tatil sağlayıcılarının buluştuğu online konumdur. Ayrıca, belediye park ve bahçeler müdürlükleri, karavan üreticileri ve outdoor pazarına hizmet eden tüm işletmeler içindir.
82.capetown
83.capitalBu alan adı yatırım fonları, finansal hizmet şirketleri, mortgage şirketleri içindir.
84.car
85.cardsTebrik kartları, kartpostallar, takas kartları, elektronik kartlar ve kartları basan, satan veya takaslayanlar içindir.
86.care.care dernekler, sosyal hizmetler kurumları ve insani yardım kurumları için açıklayıcı bir web adresi sunar. Kısa, akılda kalıcı ve şeffaf bir alan adıdır.
87.careersPersonel Alımı, İş arayanlar içindir.
88.cars
89.casaİspanyolda ve İtalyanca'da “ev” anlamına gelen .casa İngilizce'de de çok iyi bilinen bir kelimedir, bu da alan adını tüm dünyadaki milyonlarca ev sahibi, yetenekli müteahhit ve emlakçı içindir.
90.case
91.cash.cash bankalar, borsacılar, kredi kartı şirketleri ve finansla ilgilenen blog yazarlarının yanı sıra kumar oyunu ve indirim web siteleri içindir.
92.cashbackbonus
93.casinoHem online hem de yüz yüze kumar işletmeleri içindir.
94.cateringBu alan adı, yiyecek/içecek hizmetleri, catering şirketleri, parti planlayıcıları ve düğün catering firmaları içindir.
95.catholic
96.center.center araştırma kuruluşlarından topluluk merkezlerine, insanların öğrenmek, kendini geliştirmek veya yalnızca bir arada olmak için toplandığı her yer içindir.
97.ceo.ceo online ortamda networking yapmak, danışmak veya yeni iş ortakları bulmak içindir.
98.cfd
99.charity
100.chat“Chat yapmak” artık tüm web üzerinde dijital sohbet içindir.
101.cheapBu alan adını hangi terimle birleştirirseniz birleştirin (lastik, uçuş, elmas - ne isterseniz) ilgi çekmek içindir.
102.christmas.christmas alan adı tatil temalı web adreslerini ailelelere, sosyal hizmet kuruluşlarına ve tabi ki bu global tatil için ürün sunan büyük perakendecilere, hediye mağazalarına ve özel dükkanlar içindir.
103.churchkiliseler içindir.
104.city.city; keşfe çıkmak isteyen işletmelerin yanı sıra bölgedeki barları, etkinlik takvimlerini, yeni satış mağazaları ve daha fazlasını arayanlar için şehrin web adreslerini sunar. Ayrıca şehir yerleşimi, ulaşım veya apartman hayatı hakkında yazan blog yazar
105.cityeats
106.claims.claims sigorta aracı kurumları, düzenleme kuruluşları, avukatlar ve müşteriler için hak talebinde bulunan herkes için tasarlanmıştır.