Dünya Genelinde (İngilizce)
13.10.2015 10:06:16
18.01.2016 17:05:14
6 kişi aldı

0,99 USD


FIFA Dünya Kupası ™, Oyuncular Maçları, Takımlar Vb İstatistikleri

Proje Çevirileri:

(Arapça) اتحاد كرة القدم

كأس العالم ™ مباريات، اللاعبين، فرق الخ الاحصائيات

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna - Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Endonezya, Estonya, Fas, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, Japonya, İtalya, Kanada, Karadağ, Katar, Kenya, Kolombiya, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malezya, Meksika, Mısır, Nijerya, Norveç, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Şili, Tayland, Tayvan, Tunus, Uganda, Ukrayna, Umman, Ürdün, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Yunanistan


(4)
5 Değerlendirme
1
0
2
0
3
0
4
1
5
4

:

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
İlker Aslan
Merhaba Vedat hocam ellerine sağlık çok güzel hazırlamışsın projei rahatça uyguladım. Aklıma takılan bir şey var ama. Bu özel alana yazıp sorabiliyormuyuz??
Serkan Atalay
Ellerine sağlık abi gerçekten çok güzel bir proj olmuş :) Ben de bu aralar bir proje hazırlamak istiyorum orda da kullanıcam inşaAllahHarika olmuş :) kim bilir kaç kişi böyle bişe arıyordur bende dahil buna :) hayır sever paylaşımcı olmak gerek :)
Kerim Yildiz
Çok faydalı omuş bu arada php ile xml kısmı entegre etme gibi bir bilgi içerik olsa projeniz çok daha iyi olur bence :D
Semih Gulmez
Uzun zamandır uğraştığım bir problemi sonunda xml ile çözdüm proje sayesinde. Bu faydalı proje için çok teşekkür ediyorum emeğinize sağlık Vedat bey.
Hatice Ateş
Ekstra bir şey yapmadım yine json olarak indirip 2dk da blog siteme entegre ettim. Emeğinize sağlık Vedat bey sağolun