Türkiye Eczaneler Listesi

Türkiye Eczaneler Listesi

Mahir Akyürek
Türkçe
14.03.2015 13:28:15
26.08.2020 17:27:15
86 kişi aldı

0,99 USD


Türkiye Eczanelerinin İl Bazında Listesi, Ağustos 2020 itibarı ile güncel verilerdir. Veriler var ise ilgili eczacılar odası sitelerinden yok ise web de ki diğer web sitelerinden toplanmıştır.

Proje Çevirileri:

(Arapça) تركيا الصيدلة - قائمة تركيا

بعض من تركيا في قائمة صيدلية المدينة

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna - Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Endonezya, Estonya, Fas, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Karadağ, Katar, Kenya, Kolombiya, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malezya, Meksika, Mısır, Nijerya, Norveç, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Şili, Tayland, Tayvan, Tunus, Uganda, Ukrayna, Umman, Ürdün, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Yunanistan


(4)
7 Değerlendirme
1
1
2
0
3
1
4
1
5
4

:

Türkiye' de bulunan tüm eczanelerin ad, eczacı, adres ve telefon bilgileridir.

: İl bazında Eczacılar odalarının web sitelerinden veriler alınmıştır.

19.202

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
Murat Apaydın
Harika bir veri seti. Eksik olan illerde güncellenmiş ve tek excel dosyasından hepsini alabiliyorum. Teşekkürler.
ümit köse
Diğer şehirler yok. 30-40 şehir var
Muhammed Doğan
81 ilimiz var, listede 30-40 il var zaten bu projeyi hazırlamak baya baya zor olmalı ki Mahir arkadaş da özet yayınlamış :)
Ünal Durdu
sitedeki netsite olarak farklı temaların bir çoğu çok başarılı. hatta o kadar ki içlerinden birine birkaç saat önce yamandım.bu projede göze hoş hitap ediyor.
Sena Doğandemir
Valla eyvallah çok yardımcı oldunuz teşekkürler ya beni bir ARGE den kurtardınız :) ilk defa bu kadar hızlı arge yapıp aradığım bilgiye ulaştım.
Malik Dikmen
O kadar değişiklik oluyor yeni eczaneler açılıyor. onlarda ekleniyomu projenize Mahir bey? yoksa bizmi editleyip ekleyeceğiz..
Serkan Dumrul
cok harika dusunulmus hic bir kodlama bilgisine ihtiyac duyulmadan kendi siteniz icin hazır web formatlarında yapabileceginiz site! hemde bedava!!! proje için ellerinize sağlık Mahir bey