Türkiye Termal ve Kaplıcaları ( Şifa Suları) ve Konaklama Yerleri

Türkiye Termal ve Kaplıcaları ( Şifa Suları) ve Konaklama Yerleri

Nurettin Bener
Türkçe
16.09.2015 14:01:42
10.11.2015 14:56:58
120 kişi aldı

Ücretsiz


Türkiye Bulunan Kaplıcaların, Termal Suların, Şifalı Suların bulunduğu yerler ve bunların insan sağlığı için sağladığı faydaların yer aldığı bilgiler içermektedir. Ayrıca buralardaki konaklama yerleri, telefon ve adres bilgileri, konaklama yerlerine ait kısa bilgiler ve bu suların hangi hastalıkların tedavisinde kullanıldığına dair bilgilerde yer almaktadır. Halkımızın ve diğer tüm insanların şifaları na vesile olabilmek dileğimizle.. Türkiye Termal (Kaplıca) Oteller Türkiye Termal (Kaplıca ve İçmelerin) Yerleri ve Özellikleri (Şifaları)

Proje Çevirileri:

(Arapça) تركيا الحراري والينابيع الساخنة (شفاء المياه)، السكن - تركيا

وجدت تركيا الينابيع الساخنة والمياه الحرارية، ومواقع شفاء المياه ويتضمن معلومات التي تقع الفوائد التي تعود على صحة الإنسان. أيضا حول المعلومات الإقامة والهاتف والعنوان ومعلومات موجزة تتصل الإقامة، ويقع على المعلومات التي يتم استخدامها في علاج الأمراض التي هذه المياه. شفاء شعبنا وسائر الناس في بعض الأحيان أن تكون رغبتنا .. تركيا الحراري (الينابيع الساخنة) الفنادق تركيا الحرارية (الينابيع الساخنة والشرب) الموقع والميزات (شفاء)

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye


(4)
5 Değerlendirme
1
0
2
0
3
0
4
1
5
4

:

Türkiyede bulunan kaplıca ve içmelerin yerleri ve şifaları hakkında bilgiler içermektedir.

: http://www.kaplica.biz/

282

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
Gülşah Akdemir
TR de gerçekten yeraltı kaynaklarımız bakımından çok zenginiz. listeyi gördüğümde bunu bir daha belirtmek istedi.
Etkin Başak Akçay
Siteyi ve projeleri yükleyen projeleri beğendiğim bazı arkadaşları sürekli takip ediyorum. Gerçekten güzel paylaşımlar var teşekkürler.
Didem Akkuş
hem açıklama eklemeniz faydaları felan. hemde şehir şehir detaylı netsite olarak vermeniz on numara olmuş.projeniz güzel gerçekten.
Ali Akkaya
kozaklı da bir kaç firmanın websitesini yapmıştım. çok iyi oldu yaa. hemen xml formatında entegre edeceğim. ellerinize sağlık nurettin bey
Ozan Al
nurettin hocam tebrikler. güzel hazırlamışsınız projeyi. siteye entegre edecektim yapacağım fazla bişi kalmamış açıkçası :)