TRT Yayınları Youtube Videoları

TRT Yayınları Youtube Videoları

Salih Temizel
Türkçe
2.02.2016 15:04:42
3.02.2016 10:00:10
14 kişi aldı

Ücretsiz


TRT Kanallarından gösterilen bazı programların, Youtube linkleri,İzlenme sayıları, Beğenme sayıları,

Proje Çevirileri:

(Arapça) TRT النشر يوتيوب فيديو - تركيا

بعض البرامج التي تظهر على قناة TRT، وصلات يوتيوب، وعدد من وجهات النظر، وعدد من كره،

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye


(4)
5 Değerlendirme
1
0
2
0
3
0
4
1
5
4

:

Yunus Emre, Filinta, Baba Candır, Seksenler, Diriliş "Ertuğrul", Yeşil Deniz, Büyük Sürgün Kafkasya, Heredot Cevdet Saati, Güle güle, Son çıkış, Fetret, Yedi Güzel Adam, Yedi Numara, Kuzenlerim, Şubat, Sakarya Fırat, Zengin Kız Fakir Oğlan, Gönül Köprülerimiz, Pepee, Kıssalı Harikalar Kumpanyası, Zeyrek İle Çeyrek, Biz İkimiz, Milat, TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması, Pusula Doğu, Ve Müzik, Komedi Dükkanı, Ramazan Programları-2013, Ramazan 2013,2013 LYS &#

: https://www.youtube.com/user/TRTTelevizyon/playlists

1.195

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
Zeynep Çevikol
ben 10.sınıf bilgisayar bölümü öğrencisiyim okulda html dersinde dreamweaver programından yapıyoruz evde araştırdım xml eklenebiliyor araştırdım sizin hazır proje ilaç gibi geldi :) çok çok işime yaradı hemen deniyorumm..
Nurcan Çelikbaş
yunus emre dizisinin linkini bulmuşken izledim diziyi :) çok güzel ya liste olarak paylaşmanız. yoksa nette ara sürekli zararlı sitelere yönlendirmeler felan iyi oldu bu iyi.
Semih Çıkış
Öncelikle Konsept olarak bu firsatı verdiğiniz icin teşekkür ederim. İlk web işim sıkıntılı olsa da sizlerin hazır formatların desteği ile şuan güvenilir bir şekilde sitemi tamamladım ve bitirdim proje sahibine ve site ekibine teşekkür ederim.
Ömer Çıklaçevik
tebrik ederim güzel çalışma olmuş emeğinize saglık.tek tek dizi araştırmaktan sa buradan direk linke tıklamak çok basite indirgenmiş teşekkürler >Salih temiz
Hidayet Çevik
Gerçekten çok güzel bir proje dedim oluşturdum video blogsiteme localde entegre ettim, pcde sorunsuz çalışıyor fakat nete yüklüyorum sadece arka plan çıkıyor video yokkk:((( Yardım..