National Geographic video Listesi

National Geographic video Listesi

Salih Temizel
Dünya Genelinde (İngilizce)
8.02.2016 13:00:25
8.02.2016 13:01:50
13 kişi aldı

Ücretsiz


Youtube National Geographic video Listesi

Proje Çevirileri:

(Arapça) قائمة الوطنية الفيديو الجغرافية

قائمة الوطنية الفيديو الجغرافية على يوتيوب

Bu veri şu ülke mağazalarında gösteriliyor: Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna - Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Endonezya, Estonya, Fas, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, Japonya, İtalya, Kanada, Karadağ, Katar, Kenya, Kolombiya, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malezya, Meksika, Mısır, Nijerya, Norveç, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Şili, Tayland, Tayvan, Tunus, Uganda, Ukrayna, Umman, Ürdün, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Yunanistan


(4)
5 Değerlendirme
1
0
2
0
3
0
4
2
5
3

:

* Görseller ve İçerik telif hakkına sahip olabilir

DeğerlendirmelerDeğerlendirme Yap
Buket Çoşkun
Salih bey netdata da projelerinizin takipçisi oldum. bu projenizde diğerleri gibi gayet güzel. BU arada paylaşım için blog siteniz felan varmı??
Damla Demir
kısaca göz gezdirdim projenize salih bey, kayıtlarınız çok fazla ve konu olarka güzel. merak ettiğim eski national videolarınıda buldum :)
Muhammed İnevi
The lack of home satellite video not very nice
Ayten Çil
emeğine sağlık Salih bey. Çok güzle bir proje. Aboneliğim olmadığı için national izleyemidom nette aramakta sıkıntı çok iyi oldu benim için tşkr.
Enes Demirkent
çok başarılı web formatların olmasına rağmen biraz eksik içerik yükleyen proje sahibi kontrol etmeli....